vivatis2-

Jakého máte operátora?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vodafone

neustále pokládáš otázky, které už byly několikrát položeny, než se rozhodneš vložit otázku vlož si ji do modré lišty a pokud tam není- teprve ji vkládej-to co děláš je proti kodexu odpovědí.

Další odpovědi
Ella

T-Mobile

jsem tak stálý člověk, že mám ještě sim kartu Paegas a na telefonu se mi to také tak objevuje :D ale teď už je to samozřejmě T-Mobile ;)

anonym

O2

Otázka byla nesčetněkrát a opět chybí nejčastější varianta, 1 operátor na firemním a 2. na privátním. (U mne Vodafone).
Když je dnes v ČR víc mobilů než obyvatel a odečteme kojence apod., tak zákonitě musí být početná množina se 2 (někdy i 3) mobily.

Valky

O2

dědapetr

O2

Jikra

O2

MrGandy

O2

casey

Vodafone

Michal Kole

O2

Celá rodina máme O2

Mucillinka

T-Mobile

quentos

T-Mobile

anonym

Vodafone

Vodafone, to má naše celá rodina, je úžasný. Ale každý si myslí něco jiného,…

barnajka

O2

Natee

O2

Už 7 let a neměnila bych..

kropitko

O2

DusanOrlik

T-Mobile