Avatar uživatele
anonym

Jaké zvířátko si pořídit?

Mám doma psa, ale chci ještě dalšího mazlíka…
Poradíte, co se Vám zdá nejvhodnější? Bydlím v bytě.
A nejlépe něco co nežije zase tak dlouho jako třeba pes, ale zas nemyslím tím jepici :D Popř. máte zkušenosti s chovem želvy, …? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Terča 321 před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít asi 10 stránek podobných dotazů, možná najdete odpověď na svou otázku.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­144&q=zv%C3%AD%C5%99%C3%­A1tko+na+doma&sa=Vyh­ledat#1248

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

No, být tebou tak to proberu raději doma s rodiči. Tady ti nikdo nic konkrétního asi neporadí. Měla by sis ujasnit, jestli chceš třeba hlodavce, ptáčka nebo plaza.
P.S. K tomu, co nežije zas tak dlouho – nedoporučuju želvu – ta je celkem dlouhověká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Zelva neni domaci zviratko, stejne jako had. „Nijak“ s clovekem nekomunikuji, nijak extra neprojevuji emoce, apod. Navic vetsina zelv zije relativne dlouho.

Pokud nechcete pejska, kočku nabizet taky nebudu, protoze i ta se doziva vysokeho veku. Ale co treba morce?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terča 321

Já být tebou tak si pořídím nákého králíčka nebo morčátko :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irma69

já osobně si myslím že papoušek by byl celkem dobrý, ale asi trochu dražší když chceš aby žil dlouho, jednu chvíli jsem taky jednoho chtěla.Jestly ale nechceš papouška co třeba morče nebo jiného hlodavce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
polty

Ahoj,
želva žije taleko déle než pes. Navíc s ní není moc legrace a celou zimu většinou prospí. Taky papoušci bývají dlouhověcí. A taky často dost pokřikují, což může někoho rušit. Ale ne všichni. Andulka není tolik hlasitá a dožívá se asi 10 let. Ta by mohla být do bytu dobrá.
Ale ideální asi bude nějaký hlodavec. Přičemž nedoporučuji myši, jsou velmi krátkověké a hrozně smrdí. Potkana doporučuji pouze, pokud si troufáš na jeho výchovu. Potřebuje častý kontakt a pravidelnou péči, jinak bude agresívní a taky může dost smrdět, když se mu často nečistí klec. Králíka nedoporučuju vůbec, udržet ho v čistotě je skoro nemožné a v celém bytě to pak bude cítit jak v králíkárně.
Fajn je morče, protože je aktivní ve dne a dá se dobře ochočit. Křečci sice nevyžadují moc péče, ale žijí v noci, není s nimi moc velká legrace a často bývají vzteklí. Já měla v dětství činčilu. Ta je milá, dá se taky hezky ochočit a skoro nesmrdí, ale taky žije hlavně večer a v noci.
Možností je spousta, záleží na tom, co od zvířátka očekáváš – andulku můžeš učit mluvit, ale zase se s ní moc nepomazlíš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Co třeba morče? Taky bydlím v bytě, máme psa a morče a jde to…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek