Avatar uživatele
Anonymní čl

Jaké zaklínadlo vymyslet?

Ahoj, potřebuji vymyslet zaklínadlo. A vůbec me nic nenapadá, pomohl by mi někdo

Děkuji

P.S.: co nejméně známá

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Jako zaklínadlo by se mi líbilo:
„Jamalalicha? Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, chánoj, chánu, džalala, džalala-a, a paprťála. Tasparta maznalika zamáz piskurty, jarda, piskurty, patláma, patláma, patláma a… žbluch“! 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=B7oZiP2_i_4

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

njcuisauřéuil­khfqšoilkm lkjfaufknůajlsfhi­oogw

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

A k čemu je to dobré?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Zaklínadlo je jen pomůcka. Nestačí jej vyslovit, aby zaklínadla fungovala, je třeba především věřit v existenci magie jako takové a sílu toho, kdo zaklínadlo vykonává. Pak může být zaklínadlem cokoliv, důležitá je vazba zaklínadla a očekávaného výsledku v mysli a vůli zaklínajícího.
Abych jenom planě nekecal, přikládám odkaz na bakalářskou práci, uvádějící několik skutečných zaklínadel.
A ještě vážné upozornění – za použití magických sil se platí a nevíš předem, jak a kolik.

Tak dobře, abys neřekl. Jedno skutečné a fungující, jmenuje se šaháda:
Lá iláha illálláhi wa Muhammadun rasúlulláhi
Vysloveno nahlas a před svědky z tebe udělá muslima.

Zdroj: https://is.mu­ni.cz/th/mutra/La­tinske_prokli­naci_tabulky_na­lezene_na_uze­mi_Italie.pdf

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Budiž světlo! (fiat lux)

Upravil/a: Kazatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Zaklínadlo, které zhmotňuje dračí dech, zní foneticky takto: „Ana:l nathrakh, u:rth va:s bethud, dokhje:l djenve.“ Pochází ze staré irštiny a znamená: „Hadí dech, kouzlo života a smrti, předzvěst stvoření.“
Anal natrah, urltwas betcham, dochiel di enve.
Je to z filmu Excalibur a Helen Mirren jako čarodějnici jsem miloval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zaklínadlá sa nevymýšľajú, tie prídu samé. Ako?
Zo skúsenosti starej šamanky:
Vyber sa sám bez pokrmu a vody do Čierneho lesa, kam Slnko a Mesiac nedovidia a tam na čistinke v osamení premýšľaj, pozoruj život lesných tvorov, kolobeh dňa a noci, bez ohľadu na počasie. Bez pohybu zostaň celý čas a nesmieš hláska zo seba vydať, byť tíško ako myška, čo skrýva sa pred dravým orlom. Keď toto prežiješ bez újmy na zdraví, budeš poznať odpoveď na svoju otázku a vtedy sa môžeš vrátiť k ľuďom.
Z príbalového letáku:
Nedoporučujem ľuďom nezvyknutým na strasti života.
Pred použitím sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Dubraro, ale neřekl jsi, že muslima rozházeného několik desítek metrů od centra výbuchu… 😁

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dubraro

Nemusí to být takto přímočaré. Konvertita se může přihlásit k islámu zcela dobrovolně. Nicméně když se stane muslimem, bude mít také určité povinnosti, k nimž patří džihád. Ten pak může nabýt i výše zmíněné formy.
BTW: Jestli tě to zajímá, prof. Kropáček má na youtube několik zajímavých přednášek. Je to špičkový odborník. Absolvoval jsem u něj semestrální kurz o islámu.

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Kazateli, nejprofláklejší zaklínadlo lidstva.

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Ale z doslechu o něm alespoň víme, že fungovalo 😉
Hele, k čemu je dobré to Tvoje? Chtěl jsem ho vyzkoušet, ale zatím se mi nepodařilo ho vyslovit. Kde to vyučují? Zapsal bych se na kurz, sám to asi nedám…

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

To je problém mého zaklínadla. Je prokázáno, že funguje. Problém s výslovností jej ovšem činí v praxi nepoužitelným.

před 1615 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek