Kepler

Jaké/které zakázané věci jste si nejvíc užili?

Svištěli jste si někdy v autě nad 200 km/h na domácích silnicích nebo ujeli dlouhou trasu s průměrem 110? Ukradli jste si aspoň maličkost?

Nejlepší odpověď
anonym

Já si toho užil: hvězdičky v rohu obrazovky s hlavou pod peřinou a škvírkou mezi ni, třešní ze školní zahrady, přitom doma jich bylo dostatek, četby knih a prohlížení obrázku nevhodných pro děti, otci od kamaráda jsem ukradl ostrý náboj do kulovnice, matce láhev slivovice, bráchům cigarety…

Další odpovědi
anonym

Z desatera božích přikázání…neses­milníš a nepožádáš manželky bližního svého.
Autem tak rychle nejezdím, tak rychlé auto nemám.

Nerevarin

Alkohol pod 18 let, tráva, erotické filmy (kde stejně nebylo nic vidět krom prsou, ale to nám stačilo), eskort služba (byt jsem vypulíroval jako snad nikdy předtím a nakoupil chlebíčky, kdyby měla hlad), předběhnutí dvacetimetrové fronty na bus ze Sázava Festu, kouření na zastávce (ikdyž tehdy když jsem kouřil, tak se to možná ještě smělo. Každopádně jsem nikdy nestál přímo u lidí, ale vždy stranou a po práci to prostě bylo neodolatelné), chození za školu, krádež drobáků z rodičovské kasičky, kterou měli na hraní karet. Ukradl jsem v obchodě gumu na gumování, to mi bylo asi osm let. Prostě jsem to chtěl zkusit. A dvakrát jsem odešel bez placení z klubu/hospody. Ale v obou případech jsem v tom nevinně. Jednou tam bylo tak strašně narváno a za barem nestíhali, takže bys tam čekal hodinu. Podruhé jsem měl být zván, ale kamarád zapomněl zaplatit, takže jsem byl asi spolupachatel.

dubraro

Požádání manželky bližního svého … ale už je to hodně dávno … a požádala spíš ona mne.
Průměrem nad 110 jsem jezdil běžně z Havířova do Prahy, dokud neudělali z dálnice překážkovou dráhu.

Nuk nuk

Ovoce ze stromů, které rozhodně nebyly naše (protože jsme ani neměli zahradu).

Rokio

Já jsem ochutnal třešně ze soukromého sadu a už od dětství jsem se koukal na erotické stránky.

talka

V mládí: cigarety, alkohol, četba knih a prohlížení obrázků nevhodných pro děti,řízení bez řidičáku (i teď po odebrání ŘP), …

anonym

sousedovy manželky 😁

Kulpix

Jo, někdy v7. třídě na elektrokroužku jsem si půjčil dva krásné bakelitové banánky, které jsem nikdy nevrátíl, z toho důvodu, že kvalitních banánků, byl v té době nedostatek. Byly pouze takové na prd, protože při zahřátí se roztekly a udělaly na stůl flek. ☺☺☺

Kankys

dětství čumění na porno. Současnost občas staní nebo vjezd kam se nemá. Jinak mě nic nenapadá.

klumprt

V době bouřlivého mládí nejvíc asi marjánky. Ale to už je takových 15 a více let, čili promlčené.
Nyní tak akorát porušuju dopravní předpisy, zejména na motorce. Avšak namouduši zásadně a vždycky s použitím mozku tak, abych neriskoval nehodu víc, než je přijatelné. Třeba takové plné čáry jsou navrhovány podle aut, přitom motorka má úplně jiné fyzikální možnosti. Ale je fakt, že o body bych přišel asi tak během jednoho odpoledne, kdyby se všecko podařilo zadokumentovat. 🙂

Mimozemšťan

No já jsem si koupil za sto tisíc který jsem ani neměl fabriku, tu jsem rychle prodal (ale za hotový) a koupil stadion, ten pak za sto miliónů prodal a koupil…
takže jsem legální superzloděj, maličkosti jsem nikdy nekrad, naco – to je leda tak pro cigoše – a je to trestný. Já jsem řádnej občan a nedělám nikdy nic nelegálního.

PEES

Jízda na motorce bez řidičáku a ukradl jsem kostku lega ze školky 😁

cechacek

Možná by kvalitně odpověděli vážení pánové a jejich lobisti od sametu. Pithart, Klaus I,II, Tošovský, Zeman, Špidla, Gross, Paroubek, Topolánek, Fischer, Nečas pravděpodobně si již všechny odborníky nepamatuji, ale bylo jich dost

gobls

Nevím, co nejvíc. Ale když už je jako příklad ta doprava, tak nejčastěji si užívám to, že si přejdu silnici kde chci nebo kdy chci a nefárám jak *** do podchodu, na půl kilometru vzdálený přechod, nebo čekáním na nesmyslně nastavený semafor. Taky jsem jel na kole po uzavřené části dálnice. Rychlá jízda se mi nelíbí, z ní mám víc strach než radost a zabít se v autě by pro mě byl ten nejvíc ponižující způsob smrti. Nějaké ukradené maličkosti taky byly. I nějaký většinou neškodný „vandalismus“. Pokus o „žhářství“ už v mateřské škole. Výroba výbušnin za školou…

Kepler

Nerevarin: tak tomu říkám správná a opodstatněná dávka ilegality! Ještě je v pořádku ojet sousedovu manželku, pokud si o to žádá.

anonym

Nuk – nuk a za to můžou komunisti, že jste neměli ani zahradu, že jo! 🙂

Nuk nuk

Paneláky obvykle zahrady nemívají, ani dnešní ne. Ale pokud to chcete rozebírat do detailů a do hlubší historie, tak ani, ten dům, co se do něj místo nás nastěhoval nějaký soudruh, ten měl zahradu a na ní byl ořešák a švestky.

anonym

pro barbakan
Ale to jsou takové „dětské“ zakázané věci.Myslím, že Kepler chtěl slyšet (teda číst) nějaké věci z dospělého věku.
I když na jednu stranu je pravdou PROČ SE MÀM NĚKOMU SVĚŘOVAT, cokdyž to někdy použije proti mně.

Kepler

Pochopil jsi to dobře. Svěřovat se samozřejmě nemusíš, pokud máš pocit. že jsem křivák, nebo převlečený gecco. Nesuď podle sebe.

anonym

Jo gecco, kde je mu konec! 🙂

anonym

Nemyslel jsem to přímo na tebe, ale příspěvky čte kde kdo a na jiném servru to třeba použije proti mně a mohou si to pak přečíst i mé děti.

Kepler

Asi máš pravdu, ale pokud nikomu nevyslepičíš svůj nick, nebo svou identitu, pak je anonymita zaručená. I když na stopro jsem si jistý nejsem.

gobls

Ono je to zdánlivé. Ale mimo jiné tady v systému je registrace na určitý e-mail a kdy se někdo bude snažit, nebo získá soudní povolení, tak se může dostat ke všemu. Pak ještě každý počítač má nějakou adresu, atd. A nakonec i z obsahu a pravopisu často lze určit shodu osob.

talka

Snad se může psát přes Zprávy

anonym

Lahny, ale těch jsem si právě užil nejvíce. 🙂
Kdybych měl pokračovat, nedivil bych se, kdyby ke mně vletěla URNA. 🙂

Kepler

lahny: já jsem taky nikdy tak rychlé auto neměl, ale bylo mi dovoleno řídit. Přítelkyni při tom ztvrdly bradavky.

anonym

To když jsem přesedlal ze Š105L na Mazda 626, manželce při té rychlosti, kterou jsem auto řídil (185 km/h), ztvrdly rysy ve tváři a mně se sevřel svěrač, že by procvikl 10 hlazenku. 🙂

anonym

To já zase rád ty bradavky masíroval a to si myslím, že bylo lepší než řízení toho auta.

annas

🙂

Kepler

A kdo říká, že jsem při dvoustovce nehladil bradavky?

anonym

Já! 🙂

Kepler

Víš prd. Jak jsem asi zjistil, že má vystouplé bradavky při prvním doteku?

anonym

Pohledem.