Pokročilý

Jaké zajímavosti byste doporučili navštívit během 1 dne v Plzni?

Zítra jedu se španělskými návštěvníky do Plzně a potřebovala bych poradit, kam je vzít. Osobně ji znám takže jen abych si ujasnila, co může být zajímavé. S tím, že příjezd by byl vlakem a odjezd asi autobusem.

Nejlépe i nějaká doporučení ohledně ukazování památek či procházky městem a tak podobně. Je to moje první zkušenost takto ukazovat cizincům nějaké město a nerada bych si to nějak pokazila.

Děkuji moc.
Doplňuji:
Tam chtějí sami. Proč ne? já tam byla jen na jídle takže můžu posoudit pouze ty drahé ceny a pidi porce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Záleží na jejich zájmech-někoho potěší návštěva tamní ZOO,někoho synagoga,někdo jde raději di pivovaru.A také je tam pěkný Dino park....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Amie ono tam těch památek moc není možná bych je zavedla na to náměstí, pak na tu věž, aby se podívali na Plzeň z výšky to by mohlo chvíli trvat a hned by se tím zabily dvě mouchy jednou ranou..
no a na řadu by mohl přijít nějaký odpočinek při jídle a posezení u pivka zakončený další procházkou :-)
snad jsem trochu poradila nikdy jsem tam nebyla..

http://cs.wikipedia.org/…

Bronzový

ono je také pěkná procházka podzemím s následným posezením Na Parkáně,což je součást prohlídky.Místní název hospody ale je V pr..li.

Zlatý

Jen je nevoď do pívovaru!

Bronzový

Ale proč ne? Pivovar je velkým lákadlem. Jen pozor na cestu zpět ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.