Zlatý

Jaké verze písniček máte raději?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Studiovou verzi

Další odpovědi:

Zlatý

S minimem nástrojů a zvukových efektů

Těžko se mi odpovídá, váhala jsem mezi studiovkou a akustickou verzí - ale nakonec jsem přece jenom vybrala tu akustickou. Studiovka je sice fajn, zní asi ze všeho nejlíp - ale je to jen 40% umělce a ten zbytek dělá technika. Kvalitní nahrávací zařízení dovede skvěle retušovat kdejaký zpěvákův nedostatek, a to si pak říkám, že když na to přijde, mohl by se muzicírováním živit vlastně každý :)
U unplugged verze - nebo akustické verze - se nic ošidit nedá. Buď umíš - a nebo neumíš. A když neumíš, tak si táhni a nezpívej :))

Co se těch živáků týče - miluju je! Ale spíš jen když jsem PŘÍMO na tom koncertě. Tam to zní tak nějak jináč, líp. Živák z CD už není úplně ono. Sjezdila jsem docela dost koncertů - a vždycky jsem měla poict, že TOHLE je ten nejlepší koncert mýho života. A pak jsem ho třeba slyšela ze záznamu - a nechápala jsem, co mě na tom kdy tak bralo :)
Nejlepší live záznam, co jsem kdy viděla a slyšela, je Simon & Garfunkel ze Central parku (r. 1981) - to je prostě pastva pro uši i pro oči, nepopsatelná nádhera :) Stejně tak mě nikdy nezklamou "živí" Čechomoři, Flereti a nebo Serj Tankian. Borci, před kterými hluboce smekám.

No a k tomu karaoke - asi jsem zapškloun zapšklý, ale karaoke je druh "umění", kterýmu asi nepřijdu na chuť nikdy :)) Provozovat ho pro sebe a svých pár kámošů na nějaké rozjeté soukromé párty - proč ne... Ale že se dělají spešl karaoke večírky pro veřejnost a že lidi pak to svoje "umění" nekriticky vystavují na netu - to je na mě fakt moc. Když poslouchám, jak ti neumětelové przní mý milovaný písničky, moje ouška trpí a srdíčko krvácí :))

Zlatý

Studiovou verzi

Tu, na kterou si zvyknu jako první - takže většinou studiovku. Jsem suchar a konzerva, co se muziky týče. Občas ale platí i odpověď b, d nebo e.
Co mě ale přivádí k nepříčetnosti, je 99% předělávek v původním jazyce - znám snad jen jednu dvě, která se povedla víc než originál. Jinak to je většinou napřesdržku nebo na žalobu. Když jsem před pár roky slýchala občas zdiskovaný covery Beatles od nějakejch asi holek, otevírala se mi kudla v kapse.

Zlatý

Live verzi z koncertu

Stříbrný

Studiovou verzi

Bronzový

Studiovou verzi

Bronzový

Studiovou verzi

Pokročilý

Studiovou verzi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.