dust8

Jaké věci kupujete výhradně v akci?

Já např. Nescafé Gold to větší balení myslím 200 gramů.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Tak treba kvalitni lozni pradlo nebo kvalitni rucniky. To se vzdy vyplati koupit ve sleve. Znackove boty taky.
Obcas si nakupuji obleceni v jednom svedskem katalogu. Tam si neco vyhlidnu a pockam si na slevu, ktera je nekdy i vic jak 50%.
U potravin, jako je kava, olivovy olej apod. to delam pravidelne, ze si nakupuji do zasoby.
Ale pokud neco vylozene potrebuju, tak si to koupim hned a za normalni cenu.

Další odpovědi
aevul

Asi není nic, s čím bych čekal na slevu. Ale někdy mě sleva dokáže „ukecat“ a koupím si něco, co bych si jinak nekoupil. Nejde o to, že ušetřím, spíš že jindy si toho vůbec nevšimnu, protože to normálně nejím/nepotřebuju.

hard work

Náhodně, podle mě akce není jediný faktor ušetření, jde o to, kolik čeho koupíš, jak rychle to spotřebuješ atd.

Jiří Bohumil

Co se týká potravin tak trvanlivé a trvanlivnější. Běžně a do zásoby. Případně potraviny alternativní. Příklad dnes- místo šunkového salámu za 190,– Kč/1 kg, moravské uzené (ve slevě) za 111,– Kč/1 kg. 😉

df

Výhradně v akci kupuji mletou kávu Jihlavanku 1 kg

elkon

Hroznové víno a jinak podle nabídky, co se právě hodí.