Banshee

Jaké tablety do myčky doporučujete?

Nejlepší odpověď
anonym

Z tablet jsem dávno přešla na gel,podle mne je daleko lepší.Značka?Cal­gon.

Další odpovědi
Jikra

Ve své 13 let staré Whirlpoolce používám tablety Somat a to na základě vítězství v testu v časopise pro spotřebitele D-Test

pokazdejinak

nejsem nějaký ekologický fanatik, ale už dlouho používám prací prášek bez fosfátů a nedávno v nějakém dokumentu uváděli, že díky myčkám se do přírody zase fosfáty vrací a zase rostou sinice… takže zatím používám Finish (dřív Calgon), ale až ho doberu, podívám se po jiné značce, kde ty fosfáty nebudou (nebo jich bude aspoň míň)

Mike78

Používám tablety Somat. Jsou naprosto dostačující, vyzkoušel jsem mnoho tablet a s těmito nemám problém. Navíc člověk ušetří ne málo peněz a přepočtu na roky, máte dobrý základ na novou myčku.
Tablety používám cca.5let.

Xenka

Za mě doporučuji tablety do myčky Classic Ecover ;) jsou bez fosfátů a chlóru. Skvěle nádobí umyjí.

struzzo

My už dlouhou dobu používáme tablety Finish a jsme spokojeni – cena je příznívá a umývají opravdu dobře. Navíc jsou často v akci, jako třeba teď v Tescu, tak si pro ně skočte. :) Přikládám odkaz na leták https://www.le­takomat.cz/tes­co/

Dasavenclo

Doporučuji tablety do myčky KLEE. Ty se mi odvědčily nejvíce.

DomcaJe

Ahoj Dášo, a ty se dají koupit kde? Nic mi ta značka neříká? Jsou opravdu dobré?

Dasavenclo

Já jsem s nimi nejvíc spokojená. Koupíš tady https://www.top­markt.cz/vyhle­davani/?strin­g=klee+tablety+do+my%C4%­8Dky

DomcaJe

Tak jsem tady na to uplně zapolmněla, že bych ti mohla odepsat, promin. Nicméně, tablety se mi osvědčily a používám je, tak moc děkuji

Dasavenclo

To je v pohodě. Hlavně, že jsi spokojená :)
Tak se měj hezky, ahoj