Avatar uživatele
Banshee

Jaké tablety do myčky doporučujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4757 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Z tablet jsem dávno přešla na gel,podle mne je daleko lepší.Značka?Cal­gon.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Ve své 13 let staré Whirlpoolce používám tablety Somat a to na základě vítězství v testu v časopise pro spotřebitele D-Test

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

nejsem nějaký ekologický fanatik, ale už dlouho používám prací prášek bez fosfátů a nedávno v nějakém dokumentu uváděli, že díky myčkám se do přírody zase fosfáty vrací a zase rostou sinice… takže zatím používám Finish (dřív Calgon), ale až ho doberu, podívám se po jiné značce, kde ty fosfáty nebudou (nebo jich bude aspoň míň)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mike78

Používám tablety Somat. Jsou naprosto dostačující, vyzkoušel jsem mnoho tablet a s těmito nemám problém. Navíc člověk ušetří ne málo peněz a přepočtu na roky, máte dobrý základ na novou myčku.
Tablety používám cca.5let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Xenka

Za mě doporučuji tablety do myčky Classic Ecover ;) jsou bez fosfátů a chlóru. Skvěle nádobí umyjí.

před 2268 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
struzzo

My už dlouhou dobu používáme tablety Finish a jsme spokojeni – cena je příznívá a umývají opravdu dobře. Navíc jsou často v akci, jako třeba teď v Tescu, tak si pro ně skočte. :) Přikládám odkaz na leták https://www.le­takomat.cz/tes­co/

před 2470 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Doporučuji tablety do myčky KLEE. Ty se mi odvědčily nejvíce.

před 2767 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Ahoj Dášo, a ty se dají koupit kde? Nic mi ta značka neříká? Jsou opravdu dobré?

před 2743 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Já jsem s nimi nejvíc spokojená. Koupíš tady https://www.top­markt.cz/vyhle­davani/?strin­g=klee+tablety+do+my%C4%­8Dky

před 2720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Tak jsem tady na to uplně zapolmněla, že bych ti mohla odepsat, promin. Nicméně, tablety se mi osvědčily a používám je, tak moc děkuji

před 2598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

To je v pohodě. Hlavně, že jsi spokojená :)
Tak se měj hezky, ahoj

před 2594 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování