Odpovedi18

Jaká sluchátka byste mi doporučili?

Chtěl bych bezdrátová sluchátka do 5000,– líbí se mi Beatsy, ale nevím podle jakých specifikací vybírat, tak se ptám.

Odpovědi
Shoehardt

Velice záleží, co posloucháš za hudbu a taky v jakém formátu.
Na hip hop v mp3 nepotřebuješ sluchátka za 5000,–.

ivzez

Když se ptáte jenom žen, odpovím,
přestože se sluchátky nemám zkušenost.

Dávám přednost reprobednám. Dřevěným.

Brblal

Já jsem také chtěl bezdrátová sluchátka, když jsem zjistil, jaký je problém s napájením (a výdrží baterek, se šumem atd), pořídil jsem si drátová skládací „Koss Porta Pro“. Ty byly mnohem levnější a pěkně basují a výšky mají výborné, mám na ně doživotní záruku, používám je už mnoho let. I náhradní molitany jsem už na nich měnil…

Gestas

*byste mi doporučili

klumprt

*Jaká…