Pokročilý

Jaké skupiny jazyků jsou vám příjemné, blízké?

Slovanské, románské nebo germánské? Jaké vám nejlépe zní a připadají sexy? Jaké skupiny jsou vám blízké akcentem, přízvukem, výslovností??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U mě vede jednoznačně SLOVENŠTINA (slovanský)... pak dlouho nic.... ŠPANĚLŠTINA, FRANCOUZŠTINA (románské)

Slovenština je nádherný jazyk a sexy, mohla bych ji poslouchat od rána do večera.

Španělština je mi blízká temperamentem lidí, latinskou hudbou, výslovností

Další odpovědi:

Stříbrný

Mluví-li nádherná osoba opačného pohlaví příjemným melodickým hlasem, mi je úplně jedno jedno jakým jazykem s jakým přízvukem. Vnímám obraz i zvuk jako umělecké dílo tím více, čím méně rozumím smyslu slov.

Zlatý

Máme ráda slovenštinu nejen kvůli tomu, že syn zůstal jako vojenský pilot v Košicích a založil zde rodinu.
Na východním Slovensku se v některých oblastech hutori, dost nesrozumielně.

Z ostatních jazyků se mně líbí francouzština.

Zlatý

nejblíže jsou mi asi slovanské, ale jinak si spíš myslím, že více záleží na konkrétním jazyce, než na skupině. Třeba angličtina a němčina patří do stejné jazykové rodina, přitom angličtinu miluju, zatímco němčina je mi nepříjemná, a kdybych tehdy nemusel, neučil bych se ji. Z románských jazyků je mi příjemná francouzština, asi je v tom též ona konotace "milostného jazyka", románské jazyky obecně zní velmi příjemně - ale opět s výjimkou... rumunštiny ;{)>
Doplňuji:
*... rodiny...

Zlatý

Určitě mě nejvíce libozvučně zní slovenština z úst všech jejich pohledných děvčic , pak si vychutnávám pravou mužskou angličtinu a od hezkých reprezentatek francouzštinu. Nevím proč, ale naprosto nesympatická je mým uším většina dialogů žen v amerických filmech. Mít doma partnerku s takto posazeným hlasem a akcentem, asi bych brzky stejně jako Jánošík, utekl do hor.

Zlatý

Příjemně mi zní slovenština,dále jsem celkem rád když zaslechnu němčinu která se z Prahy jaksi vytratila a nahradila jí ukrajinština.Někdy si připadám že žiji v Kyjevě a ne v Praze.

nejvic sexy mi zni francoustina

Dobrý den MajaIS.Mám velmi ráda melodické hlasy,spíše u žen altové a u mužů baritonové.
Co se týká jazyků tak upřednostňuji skutečné češtinu/protože je velmi bohatá a zároveň tak těžká pro cizince/ a potom italština,francouština a budete se divit ale také ruština/protože tyto jazyky jsou tak bohaté-zpěvné a temperamentní.Zdraví vás ZAJ-PO

Zdroj: moje nejoblíbenější jazyky

Pokročilý

U mne vede slovenština, mám tam půl rodiny v Košicích a za tři týdny tam jedu.Ale nekrásněji mi zní čeština od slováka, je tak měkká a libozvučná- vzpomeňte na herce Chudíka

Bronzový

Nejpříjemnější jsou mi germánské jazyky, ale ne němčina.

Stříbrný

Mám rád Slovenštinu,Angličtinu ,Špaňeštinu a Francouštinu.Ctím svůj jazyk nejvíce Češtinu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.