Petra09

Jake rocni obdobi mate nejradeji?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

LÉTO

Nesnáším, když jdu ven tak musím mít na sobě 5 vrstev, čepici, rukavice, těžké zimní boty = připadám si jak ve skafandru a ještě mi někdy padá sníh do obličeje nebo fouká studený vítr.

Další odpovědi
venkovan

PODZIM

Všechny období s výjimkou léta, kdy se ukáže pravý stav věcí. maslím, že dokud je muž i žena zahalen v bundě, kabátu apod., tak si lze ještě něco představit. Ale když přijde léto a přes opasky kalhot se dolů podle gravitace valí naše břišní špeky, o hruď se opírá druhá brada, tak všechny vize o kráse druhého pohlaví jsou rázem pryč.

anonym

JARO

Jaro.. Vše se probouzí a vše se rodí, je to skutečný začátek roku. (Narozdíl od l.jedna, uprostřed zimy…)

SINGO

LÉTO

Nejlépe 30 C +

MILAN1961

JARO

jaro a podzim,není ani teplo ani zima

Natee

LÉTO

Jako MichalKole. Vrstvy oblečení jsou vyčerpávající, než si je člověk oblékne.. V létě dva kousky a jde se. =)

anonym

PODZIM

Jsem malířka, takže je to pro mě ráj, těch spousty barev… Ale pak mám ráda zimu. Nesnášim léto!!! Letos bylo hodně vos, a strašný teplo!

samicek333

ZIMA

Michal Kole: mně vrstvy nevadí, měla bych jich klidně i deset, hlavně že je venku sníh, který se mi líbí. Škoda že letos spíš prší

Jikra

LÉTO

briketka10

JARO

Meropa

ZIMA

Petrian

LÉTO

karelfodor

LÉTO

OLDA321

LÉTO

ClaudinQaXxX

LÉTO