Avatar uživatele
dudu

Jaké prošívané péřové přikrývky si koupit – přátelé poradíte?

Svého času jsme si pořídili prošívané přikrývky plněné ovčí vlnou. Sice splnily svůj účel, ale popravdě jsme jimi nadšeni nebyli hlavně proto, že /možná jde o subjektivní dojem/ sice hřály, ale jaksi nešly k tělu. Na stará kolena jsme nyní rozhodnuti navrátit se ke klasice a koupit si, byť za vyšší cenu přikrývky péřové. Podělíte se prosím o svoje zkušenosti a dáte typ na kvalitní výrobek i jeho dodavatele.
Doplňuji:
Jen ještě poznámka: na Google hledat umím, ale žádám o osobní zkušenost a radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym, Damiana před 4131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Nejsem ten pravej člověk na rady, ale peří je peří tak nějak nevím jakou radu potřebujete
jedinej rozdíl by byl, kdybyste si koupil husy a sám si dral peří aby ste věděl že tam není to jejich, se vším bordelem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Já používám už dvacet let toto :
http://www.zbo­zi.cz/?typ=na­bidky&q=scan+qu­ilt#utm_source=sez­nam&utm_medium=hin­t&utm_campaig­n=hledani&utm_ter­m=scan%20quil­t&utm_content=hor­ni-odkaz
Jsem s tím velice spokojená, dá se i prát v pračce 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Hanulko11, kam a proč zmizela Vaše odpověď, vždyť její obsah mě zaujal a moje dodatečná poznámka se na ni přece nevztahovala. Interní cestou se být oslovována nepřejete. Děkuji za pochopení.

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Nebyla to moje zkušenost, byla to zkušenost mé dcery – má béžové sypky ,ale měla jsem schovaný link, že si deky také objednám – připadalo mi že Vás to urazilo . Tak sorry .

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Ani náhodou, ba prosím zašlete mně interní poštou adresu dodavatele tohoto lukrativního zboží. Jsem rád, že se mezi námi vyjasnilo a snad opět svítí Sluníčko.

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek