Zlatý

Jaké prošívané péřové přikrývky si koupit - přátelé poradíte?

Svého času jsme si pořídili prošívané přikrývky plněné ovčí vlnou. Sice splnily svůj účel, ale popravdě jsme jimi nadšeni nebyli hlavně proto, že /možná jde o subjektivní dojem/ sice hřály, ale jaksi nešly k tělu. Na stará kolena jsme nyní rozhodnuti navrátit se ke klasice a koupit si, byť za vyšší cenu přikrývky péřové. Podělíte se prosím o svoje zkušenosti a dáte typ na kvalitní výrobek i jeho dodavatele.
Doplňuji:
Jen ještě poznámka: na Google hledat umím, ale žádám o osobní zkušenost a radu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já používám už dvacet let toto :
http://www.zbozi.cz/…
Jsem s tím velice spokojená, dá se i prát v pračce :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Nejsem ten pravej člověk na rady, ale peří je peří tak nějak nevím jakou radu potřebujete
jedinej rozdíl by byl, kdybyste si koupil husy a sám si dral peří aby ste věděl že tam není to jejich, se vším bordelem

Diskuze k otázce

Zlatý

dudu

Hanulko11, kam a proč zmizela Vaše odpověď, vždyť její obsah mě zaujal a moje dodatečná poznámka se na ni přece nevztahovala. Interní cestou se být oslovována nepřejete. Děkuji za pochopení.

Zlatý

hanulka11

Nebyla to moje zkušenost, byla to zkušenost mé dcery - má béžové sypky ,ale měla jsem schovaný link, že si deky také objednám - připadalo mi že Vás to urazilo . Tak sorry .

Zlatý

dudu

Ani náhodou, ba prosím zašlete mně interní poštou adresu dodavatele tohoto lukrativního zboží. Jsem rád, že se mezi námi vyjasnilo a snad opět svítí Sluníčko.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.