dudu

Jaké prošívané péřové přikrývky si koupit – přátelé poradíte?

Svého času jsme si pořídili prošívané přikrývky plněné ovčí vlnou. Sice splnily svůj účel, ale popravdě jsme jimi nadšeni nebyli hlavně proto, že /možná jde o subjektivní dojem/ sice hřály, ale jaksi nešly k tělu. Na stará kolena jsme nyní rozhodnuti navrátit se ke klasice a koupit si, byť za vyšší cenu přikrývky péřové. Podělíte se prosím o svoje zkušenosti a dáte typ na kvalitní výrobek i jeho dodavatele.
Doplňuji:
Jen ještě poznámka: na Google hledat umím, ale žádám o osobní zkušenost a radu.

Nejlepší odpověď
redy

Nejsem ten pravej člověk na rady, ale peří je peří tak nějak nevím jakou radu potřebujete
jedinej rozdíl by byl, kdybyste si koupil husy a sám si dral peří aby ste věděl že tam není to jejich, se vším bordelem

Další odpovědi
Sůwa

Já používám už dvacet let toto :
http://www.zbo­zi.cz/?typ=na­bidky&q=scan+qu­ilt#utm_source=sez­nam&utm_medium=hin­t&utm_campaig­n=hledani&utm_ter­m=scan%20quil­t&utm_content=hor­ni-odkaz
Jsem s tím velice spokojená, dá se i prát v pračce 🙂

dudu

Hanulko11, kam a proč zmizela Vaše odpověď, vždyť její obsah mě zaujal a moje dodatečná poznámka se na ni přece nevztahovala. Interní cestou se být oslovována nepřejete. Děkuji za pochopení.

hanulka11

Nebyla to moje zkušenost, byla to zkušenost mé dcery – má béžové sypky ,ale měla jsem schovaný link, že si deky také objednám – připadalo mi že Vás to urazilo . Tak sorry .

dudu

Ani náhodou, ba prosím zašlete mně interní poštou adresu dodavatele tohoto lukrativního zboží. Jsem rád, že se mezi námi vyjasnilo a snad opět svítí Sluníčko.