Almolico

Jaké příjmení mají děti, od kterých neznáme rodiče?

Napříkad ty odložené do baby boxu nebo tak…

Nejlepší odpověď
Drap

Takové děti většinou dostanou příjmení od matriky. Najdou ho třeba v pátek, tak se jmenuje Pátek. Tyto děti bývají poměrně často adoptované a jméno se jim znovu změní podle adoptivních rodičů.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nebo tak. Tak já znám plno dětí a nevím, kdo jsou jejich rodiče, protože rodiče neznám. Příjmení mají většinou po svých rodičích.
No a jinak jsou beze jména a jméno jim je přiděleno po adopci (myslím příjmení).