Avatar uživatele
jirka F

Jaké nejzajímavější spamové e-maily vám v současné době chodí?

Mě asi nejzajímavější e-mail příjdou ty kde mě někdo žádá o peněžní pomoc jednou mě přišel jeden takový e-mail a když jsem mu napsal tak ze sebe udělal takového chudáka až to bylo směšné.:)

Pak jsou také ty emaily.Kde teda říká že si vás natočil na webkameru,že váš počítač byl napaden a pokud neodešlete nějakou částku tak zveřejní všechny vaše fotky co má z webkamery.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Ametyst před 1653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

chodí mi to stejné…a mé „oblíbené“ jsou ty, že pokud nepošlu prachy, tak zveřejní mé sebeukájení se u erotických stránek a chodí mi to na pracovní mail…to mě vždycky pobaví…když pominu to, že tyhle stránky nenavštěvuju a v práci se neukájím, tak hlavně to, že nemám žádnou webkameru .-)…ale našli se i tací, co už raději ze strachu zaplatili 🙂…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Je pravda, že maily na výhru, dědictví, erotické s tím, že zveřejní mé fotky atd., gmail dává přímo do rubriky SPAM.

Hned je mažu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jen takové běžné nabídky k sňatku s velice exotickými adresami z černouškova nebo z Ruska…:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Tak na gmail žádné spamy nechodí tam ještě nedorazil nikomu ani jeden spam na to kolik spamu je na YouTube je to zvláštní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mně téměř žádný spam nechodí.
Za rok potkám asi tři, mažu je bez přečtení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Žádné, mám v PC program, který to spolehlivě ohlídá. Do PC pustím jen to co chci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Elkon – program na to je snad poskytoval daného mailserveru ne?

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Místo psaní kravin, by ses měl učit česky.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Napiš to znova a srozumitelně…ta tvá věta nemá hlavu ani patu.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Píšu ze na to snad nemusis mít ty program v počítači o to se postará provozovatel toho mail serveru.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Ten program kontroluje všechny maily už na serverech (na všech mailových účtech) a já si v klidu vyberu, který si do Outlooku pustím. Proto se mi nemůže do PC dostat nic závadného. Ani spam.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Kdyby si měl gmail tak taky žádný spam nedostaneš.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Annas: tak na seznamu se to dává do složky spam. Ale na gmailu nic takového nechodí.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

I když někomu nic nechodí, tak tady si může přečíst, co zrovna frčí:
http://www.ho­ax.cz/aktuali­ty/topten-ceskych-hoaxu-a-retezovych-zprav-za-mesic-zari-2019_619

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@Lgee: … blbost, na gmail chodí taky, spadnou do spamu automaticky … takže tvrdit, že tam ještě nedorazil nikomu je *** …

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Jasně ze tam chodí i když nemají šanci tam nějaký spam dostat, v gmailu se mažou okamžitě takže ani ve spamu nikdy nejsou.

před 1653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kecy, asi ani nevíš vo čem mluvíš, mažou se dle nastavení …

před 1652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Já na gmail nedostal ani jeden jediný spam (za 5 let)

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek