Jaké nabíjecí baterie by jste doporučili do foťáku Nikon Coolpix L120?

Na trhu je přehršel baterii!

Nejlepší odpověď
Hlada

Podívejte se na výsledky testu tužkových baterií v D-Testu. Z hlediska životnosti jsou nejlepší články s kapacitou do 2 Ah. Nejnižší samovybíjení mají Sanyo Eneloop. Samovybíjení je z hlediska fotoaparátu, který se používá občas, nejdůležitější parametr.

Další odpovědi
mosoj

Předpokládám, že se jedná o nabíjecí baterie typu AA. Pokud ano tak, jedině baterie nového typu Sanyo Enelope 2000 mAh, GP ReCyko 2050 mAh. Tyto baterie mají minimální samovybíjecí efekt a vydrží nabité mnoho měsíců. Již je vyrábí i ostatní výrobci ale
s těmito mám dlouhodobé zkušenosti a v testech vyšly výborně.

lexx

Mám Coolpix L10 a používám SANYO NiMH (AA), spokojenost.