Nwm87

Jak se dá nabíjet fotoaparát Nikon Coolpix l330?

Nejlepší odpověď
dnb

S foťáku vyjmeš 4 AA baterie a dáš si je na nabíječku.
Mezi tím, co se nabíjejí, je dobré mít ještě jedny na střídačku.
Jinak to nabíjet nelze, nemá to klasický akumulátor.

Doplňuji:
Pardon, 4 nabíjecí AA baterie, např. značky GP

Další odpovědi
mosoj

Nejdříve si musíš koupit nabíjecí AA akumulátory.
S foťákem dodávány nejsou . Jsou u toho pouze primární AA baterie a na těch nic nenabíješ. Také si musíš pořídit nabíječku na AA akumulátory.
Doplňuji:
http://baterie-nabijeci.heure­ka.cz/f:13896:­401846/

mosoj

Člověk, který nerozlišuje normální alkalické baterie ( primární) a nabíjecí baterie (akumulátory) ohrožuje sebe a svoje okolí.

http://www.al­za.cz/nikon-coolpix-l330-black-d527293.htm
Zde si přečti jaké baterie se k fotoaparátu dodávají.

O lidech kteří ho v tom podporují lze říci, že nabádají dotyčného člověka ke zranění.

Takový je tento server a další !!!!!

dnb

mosoj >> Jsou to dobíjecí AA baterie, to normálně chápavý člověk jistě pochopí.
Myslím že je dostatečně zřejmé, že si dotyčný nekoupí „wonderky“ za 10 kč na tržnici a bude si je chtět „dobíjet“.

Ke každým dobíjecím AA bateriím je fundovaná i nabíječka, některé nejsou kompatibilní s jinými značkami, respektive se baterie poškozují nebo nenabíjejí správně.

Akumulátorem se běžně nazývá baterie, která se pomocí nabíjecího kabelu, nabíjí přímo v přístroji, nikoliv mimo přístroj.