mosoj

Jaké množství krve je schopné tělo doplnit za 24 hod ?

Doplňuji:
Tak jsem to konečně zjistil. Na př. objem krve cca 470 ml odebraný při dárcovství krve se doplní během několika hodin. Horší je to s doplněním krvinek, destiček, bílých krvinek. To trvá i několik týdnů.

Odpovědi
zjentek

proces poběží dle signálů celkové nedostatečnosti v konkrétním těle
Doplňuji:
..takže rychlost procesu tvorby poběží dle signálů konkrétní nedostatečnosti ,)