Zlatý

Jaké máte zkušenosti s homeopatiky?

Užívali jste je někdy sami nebo na doporučení homeopatika.
Doplňuji:
Mám naprosto stejné zkušenosti jako "anas".
Reakce na ně je, takže působit na imunitní systém musí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano jednu dobu jsem brala nějaký homeopatika na hlasivky a pomohli,dokonce mě to od té doby,co jsem je párkrát vzala hlasivky zlepšily natolik,že už je ani nepotřebuji.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem po klasické medicíně přešla nejdříve na homeopatii. Chodila jsem k lékařce na akupunkturu a současně mně předepisovala homeopatické přípravky. Po jejich použití jsme měla silné reakce, takže mně je 2 - 3x týdně měnila. Vždy říkala, že jsem případ, s nímž se ještě nesetkala. Když dlouhodobě onemocněla, hledala jsem pomoc jinde, a proto jsem přešla na bylinky. Jsem spokojená.
Nyní beru jen příležitostně homeopatické železo a hořčík. U mě homeopatika zabírala, ale vznikl stejný problém jako u bylinek - problémy s dávkováním.

Bronzový

Já nemám moc dobré zkušenosti.trápily mě chronické záněty močových cest a dvakrát ročne musela brát ATB,tak mi lékařka dopotučila homeopatikum-na název už nevzpomenu.Vše se zhoršilo a já stejně musela sáhnout po ATB a léčila se o to dýl.Lepší občas "jed" do těla.který zabere,než dělat hokuspokusy.

Zlatý

Já zatím ne, více se snažím spíše o prevenci :-).

Stříbrný

Nemám takové zkušenosti,abych je mohl hodnotit,ale to co jem zažil mi moc nepomohlo.

Zdroj: život

Vzdy jsem lecil anginu ATB. Mel jsem ji i 4krat do roka. Pak mi jednou dal lekar homeopatika, rekl jednou denne 6 kulicek a ja mel po trech dnech po angine. Od te doby jsem nemocny nebyl.

Na sezonni alergii mi zabira homeopatikum (na R, nevim ted nazev), na virozy a nemocnost nikoliv. To se zase posiluji curenzymem a ceckem.

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Mosoji, nic se neděje. Překlep se občas vloudí, někdy dokonce i legrační.

Zlatý

mosoj

Omlouvám se "annas" za to jedno n !!

Zlatý

kropitko

Jsem si jistá,že jí to nevadí,to se může stát každému.

Zlatý

mosoj

Já těch překlepů mám moc. Jsem si toho vědom, ale nedokáži se zpomalit.
Stále někam pospíchám.

Zlatý

kropitko

Není kam spěchat,ale ty překlepy podle mého vůbec nevadí...pokud z toho pak nevznikne nějaká konina,aspoň se u toho pak člověk pobaví..:-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.