KamaradkaEL

Jaké máte zkušenosti s 5D kinem?

Ahojky, chci se zeptat jestli jste s vašimi dětmi byli někdy v 5D kině a jaké s tím máte zkušenosti? Šli byste znova? 🙂

Odpovědi
Funna

jo…byla, v zahraničí…ale mé dítě v té době mělo 20…takže nevím, jak budou malé děti reagovat třeba na natřásající se sedačky, ofukování hohou, vypouštění páry a pod…nám se to líbilo, ale jestli se nějaké dítko nerozbrečí leknutím, to musí posoudit každý rodič sám, jestli má doma hrdinu, nebo poseroutku .-)

iceT

Kamarádka byla(dospělá) a nemůže si vynachválit.Naš­těstí pro malé děti je promítání v 5D velmi krátké.

Hamon

Byl jsem v něm v Holandsku, někdy… no, odhadem 1995, bez dětí, sám jsem byl dítě. Ale že bych z toho byl odvázaný nebo že bych po tom toužil znovu… Žít bez něj dokážu.