Jaké máte předsevzetí do nového roku?

Já tedy žádné, protože vím že bych ho nedodržel :)

Nejlepší odpověď
redy

já jen jedno aby to moje zotavování šlo aspoň tak rychle jako doteď
možná jednou dojdu až tam kde sem byla před pěti roky :)

Další odpovědi
Alesh

Já si dávám předsevzetí, že si žádné předsevzetí dávat nebudu a opravdu to plním.

Drap

žádné, změnu můžu udělat kdykoli

Jikra

Já už jsem tak starej že si dávám jen takové předsevzetí do nového roku abych ho vůbec přežil. (Alespoň ve zdraví a při rozumu) Nic víc nic míň.

anonym

Kouřit---budu víc :)
Nepiju–začnu :)
No myslím že to nemá cenu, znám se a tak bych to stejně nedodržel.

Braník

já chci přestat kouřit,ale nevím jak

beer

Stejná otázka tu byla minule:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budete-si-davat-do-noveho-roku-nejaka-predsevzeti-pokud-ano-jaka

sevos

Už si žádná předsevzetí nedávám.

Dana 5

Zbytečné dávat si předsevzetí, když něco budu chtít měnit, můžu kdykoli a nemusím čekat na nový rok.