vivatisCZ

Jaké malé zvíře si vybrat?

Dobrý den, hledám něco co je přibližně malé jako laboratorní myš. Mohlo by to být trošku hravé. 🙂

Nejlepší odpověď
LuK4S3k CZ

Morče já ho mám a jsem spokojený a po pár měsících co ho máš si na tebe zvykne a třeba když sním budeš venku tak za tebou bude chodit jako pes.

Ale není zrovna moc hravé.

Další odpovědi
www

Důležitá otázka: na co?
Pokud jen na ozvláštnění své osoby, tak žádné.
Jako mazlíčka? Zde záleží na potřebném pocitu majitele co považuje za uspokojivé ‚mazlení‘, hraní, ap. Z toho vyplývají další možnosti, od pavouka přes plazy až po opeřence, případně savce.
Tedy několik tipů namátkou:
Sklípkan, užovka leguán, andulka, myš, křeček, fretka.. je toho dost.
Vše má ale svoje pro i proti, opět záleží jen na člověku a jeho zodpovědnosti. Lidem nezodpovědným zvíře do rukou nepatří.

Elis Pokorná

Králík, fretka, potkan :)