Girlka

Jak velká jste měly prsa ve 13–15 letech?

Ahoj, mám otázku spíše pro nás něžného pohlaví :)) Jaká jste měly prsa ve věku 13–15 let, do kolikati let vám rostla? Mně je 13,5 a mám pod prsy 72 a přes prsa 83, zajímalo by mě, jaká prsa bych mohla mít, jsem hubená (172 cm 54 kg) a většina holek mého věku má o dost větší prsa jak já, né že by mě to nějak trápilo, ale babička mi řekla něco ve stylu, že v mém věku měla už prsa mít nebudu… Babička má D, mamka C, tak sem zvědavá 😁 prosím podělte se se mnou o váš názor :))

Nejlepší odpověď
dubraro

Ve 13 letech se tím vůbec nemusíš trápit. Prsy ženám rostou zhruba do 18, ale dovyvíjejí se po započetí sexuálního života a pak znovu v těhotenství. Velikost prsů je důležitá spíše pro ženy, které v tom svým způsobem „soutěží“. Pro muže je přitažlivý spíše estetický vzhled prsů než velikost a je to velice individuální. Určitě se nemusíš bát, že bys nenašla partnera nebo nemohla kojit dítě kvůli tomu, že máš menší prsa než spolužačka.

Další odpovědi
ivzez

Neboj se, každá dívka se vyvíjí jinak rychle, ještě se dočkáš.
Babička (kolik jí je?) se může mýlit, nemusí si to už tak přesně pamatovat.