Jaké jsou vaše zkušenosti s chlorellou?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s chlorellou popřípadně i s mladým ječmenem. Dost jsem o tom četla a slyšela kladné ohlasy. Ráda bych udělala něco se svým trávením, které není dobré a hlavně detoxikovala své tělo. Jak u vás vypadalo detoxikační období a jak probíhalo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Zlatý

Ječmen je hnůj, smrdí to, práší to, nic to nedělá, ale dostal jsem to darem, tak to poctivě žeru a dělám že mi to chutná.

Chlorella, ta je mnohem lepší, sice to taky nic nedělá, ale je to v tabletkách, takže se po otevření pixly nemusej prát záclony.

Zlatý

Jsem v důchodu už několik let a díky pestré stravě jsem doposud žádnou detoxikaci ani lékařů nepotřeboval.
Moje zkušenosti? Z těchto důvodů žádné a věřím, že nemusíš potřebovat při vyvážené stravě ani ty.
Doplňuji:
Edit: ..ani podle lékařů..
Navíc si myslím, že většina těchto přípravků může být jen obchodní tah prodejců. Proto se spoléhám na lékaře, nikoliv reklamu a net.
Názor

Zlatý

ako viete, že potrebujete >detoxikovať<? [čím ste intoxikovaná?]

Treba jesť poriadne - mäso, zeleninu (ovocie), vlákniny - to všetko organizmus potrebuje,
Nemať jednostrannú stravu,
Poraďte sa dietológom, keď nemáte v poriadku trávenie (odhadujem, že sa pravdepodobne jedná o neprimeranú skladbu stravy a nie nejakú potrebu >detoxikácie<).
To, čo čítate, sú materiály predajcov (distribútorov), relevantné hodnotenia odborníkov pravdepodobne nájdete dosť ťažko (nájdete, ale v záplave práve tých materiálov predajcov a "kladných recenzií" [mimochodom od samotných autorov diel] sa proste strácajú).

Nedetoxijem, nepotrebujem to.
Chutí mi, trávi mi, kadí mi ako má, i keď lekárka frfle niečo o cholesterole a kyselinách ... ja ju zasa poteším tým, že to pekne vybehám a obaja sme spokojní.

Ať si říká kdo chce, co chce, tak jednou za čas není vůbec na škodu detoxikovat svůj organismus. Nehledě na to, že když člověk má nějaké problémy, tak je dobré je řešit. Já jsem také měla velké problémy s trávením a překyselením. zkusila jsem chlorellu s mladým ječmenem a ono mi to pomohlo. Trvalo to chvilku, cca 2 měsíce, ale pomohlo. Pochybuju, že to bylo něčím jiným, jelikož nic jiného jsem u sebe nezměnila. A užívala jsem chlorellu pyrenoidosu http://www.zelene-zdravicko.cz /…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.