berous

Jaké jsou účinky pití skořice s vodou při hubnutí?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Mám to vyzkoušeno,to co se píše v odkazu,který sem dala Damiana,opravdu funguje.Piju to asi 3 týdny – teplá voda,šťáva z půlky citronu,lžička medu a malá lžička skořice ráno vypít nalačno.Začala jsem to ale pít na odkyselení organismu a najednou jsem zjistila,že jsem 2 kila zhubla!
Doplňuji:
ad terry – ani jsem necvičila! Ale jedla jsem méně,med udrží hladinu cukru v těla a není takový hlad a hlavně chuť na sladké.

Další odpovědi
Damiana

Mrkni do odkazu, tam by mohlo být to, co tě zajímá. 🙂

http://www.di­etyahubnuti.cz/tag/sko­rice-a-hubnuti/

terry

Dami poslala skvělý odkaz.
Já jen připomenu poslední větu, která je velmi, velmi důležitá

V boji proti obezitě existuje mnoho přírodních prostředků, ale pokud je člověk nezkombinuje s vyváženou stravou a pravidelným cvičením, účinky těchto produktů jsou zbytečné.

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.