ZangetsuTS

Jaké jsou nejlepší operační systémy v počítači na světě

Klidně at stojí nevím kolik
Klidně at je složitý
na tom nesejde
at má co nejvíce možností,rozšíření ap
Nezáleží na používaní

Prosím napište to podobně jako toto
1.Pomeranč
2.Kiwi
3.Broskev
jako seřazení nejlepšího ovoce
P

Odpovědi
lukas.zmizik

tak to bohuzel nepujde…

protoze nevim, podle jakeho meritka bys to chtel hodnotit… protoze operacni systemy pro PC se vyvyji pro konkretni pozadavky – strucne receno – domaci, kancelarsky, sitovy, …

tak ze nikdy jeden ze vsech nebude nejlepsi na vsechno

je to asi stejne, jako kdybych chtel at mi seradis mouku hrubou, hladkou a polohrubou podle toho, ktera je nejlepsi…

Michal Kole

Na stolních a notebookách v 90% Windows
na serverech je to spíše linux/unix i když taky se najdou servery s Windows.

Linux je spíš na webových serverech, kvůli PHP a MySQL.

venkovan

V počítači mám uvedeo, že již v antice byly velmi kvalitní operační systémy.
S ohledem na tehdejší vědomosti a dovednosti, dal bych je minimálně na stejnou úrobveň jako dnešní operační zdravotnocké systémy špičkových nemocnic.

RomanP

  1. Wokna
  2. Wokna
  3. Wokna
  4. Wokna