Lgee

Jaké jsou náklady provozu supermarketů?

Např o kolik peněz by firma přišla kdyby do jedné prodejny nikdo nešel nakoupit. je to utopie jen mě zajímá o kolik peněz by takový obchod by asi přišel.

PS: Tak ještě třeba elekttřina, účetní náklady, provoz třeba samooslužných pokladen apod.

Odpovědi
JežíšKristus

V zásadě jen o mzdu vyplácenou zaměstnancům “zbytečně” a o nějaké zboží, které se časem stane neprodejným.
Hlavní ztráta bude v ušlém zisku, ale to není provozní náklad.

autacek

To není tak jednoduché spočítat, mimo variabilních nákladů máš i náklady fixní, plus škoda na zboží s krátkou dobou použitelnosti a pochopitelně ušlý zisk, jakožto i problém s cacheflow a blokovanými prostředky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.