Terry3003

jaké jméno byste dali králíku zakrslému?

dobrý den jen bych se vás chtěla zeptat jaké jméno se vám líbí a dali byste kralíkovy :))

Nejlepší odpověď
Hawajka

Jestli si nějakého králíka kupuješ, nebo tak. Tak se na něho podívej a potom sama poznáš jak se jmenuje ;))))
Jinak já bych ted' momentálně dala jméno, Hinata, nebo Shikamaru!!

Další odpovědi
arygnoc

dinner.

;-Q

anonym

Benedikt XVI.
Doplňuji:
Šikana taky dobrý!

NIČITEL

Souhlasím s Hawajaka, na první pohled poznamš jak se jmenuje ale dal bych mu jméno podle nějakého hrdiny nebo moje oblíbená jména Rocky ,Henry ,Oscar.

atena11

Náš králík se jmenoval jujda, ale říkáme mu ňufíku nebo králíku…

uccello

Kyslík :)