paul1

Jaké jiné zpravodajce – agenty tady ještě máme a z kterých zemí by to asi mohlo být?

Při čtení tohoto článku jsem si vzpomněl na zpěváka jménem Pepa Nos, který v jedné písni zpíval: bábuška davaj informáciu. Tenkrát srandičky, dnes realita (asi i tenkrát).

https://echo2­4.cz/a/SaFXn/zpra­vy-domaci-agent-rusko-sireni-propagandy-bis-spionaz

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně jako my máme agenty téměř po celém světě, tak zase na oplátku , má celá řada zemí agenty u nás.

Další odpovědi
zjentek

Lidé jsou v jádru citlivé, vnímající bytosti (přes veškerou snahu tuto jejich přirozenost v nich potlačit), nepotřebují proruskou agendu k tomu, aby nesnesli globalizaci, plýtvání a zbrojení, potažmo současné dění vůbec, čili hledí přes prsty především na Ukrajinu a Fialu, což se není čemu divit a jak říkám, nepotřebují k tomu propagandu. Ony totiž (ať je to jakkoli k nevíře) k vyobrazování holé pravdy někdy stačí jen samotné skutečnosti 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️