záhada

Jaké jídlo nenávidíte

Nejlepší odpověď
www

jím vše

Pocházím z chudé rodiny, proto jsem zvyklý jíst vše, něco mám samozřejmě raději více, jiné méně.
Žádné ale nenávidím. 😁
Ale je spousta dnešních jídel, které jsem ani nevyzkoušel 😉

Další odpovědi
anonym

jím vše

Mám to jako www, též nás doma učili dojídat a nenechávat zbytky a to nejen jako úctu k námaze kuchařky, ale hlavně si vážit hodnot.
To dnešní konzumní společnosti už asi nic neříká.

iceT

jím vše

Tedy skoro vše.

Illines

jím vše

Mimo, KFC ,McDonald a jim podobnych

barnajka

něco jiného

Všechny druhy vnitřností – blé.
Když mi někdo jednou za uherský rok naservíruje pod nos drůbeží játra, ještě to nějak přežiju..ale ledvinky, plíce, mozeček atd…to opravdu ne.
A vlastně i ta játra jsou velký problém: už odmala mám v sobě jakýsi blok, že játra prostě nedokážu v puse přežmoulat. Strašně mi vadí ta struktura :))
Jinak extra vybíravá nejsem, ale moc nemusím těstoviny, uzeniny taky minimálně… a ani za nic bych nepozřela tvarůžky: jednou jsem je zkoušela a tu pachuť i pavůni cítím dodneška :)

dědapetr

jím vše

Sním vše co je k jídlu.

anonym

něco jiného

Dršťkovou polévku.To by se jeden zbil.

briketka10

něco jiného

zavařený třešně, švestky co maj v sobě ještě pecky od malička..

SINGO

jím vše

Dalo by se říct ze jím vše, rýžový nákyp mě ale nechutná.

Koprovka, dršťková polévka, špagety, těstoviny, houby, halušky atd.. to patří k nejlepším jídlům.

pusinka50

něco jiného

Fazole, kroupovou polívku, nemusím houskové knedlíky, ryby a syrovou papriku

hanulka11

něco jiného

omáčky

WeeBear

houby

Houby. A mimo ně nemusím rýži (s výjimkou číny) a játra. 🙂

MacChill

koprovou

ech fuj!

Ella

houby

a játra všeho druhu a jiné orgány zvířat, brr.taky nesnáším tlusté prorostlé maso, to mi stačí jen vzít do pusy a ucítit tak je to gumový a celkově hnusný a obrací se mi žaludek naruby

venkovan

něco jiného

Řízky z nosorožce srstnatého, případně mamuta. Zpravidla když je vyndáte z přírodní ledničky, tak hned začnou zavánět. Takže ty rád nemám, respektive lezou mi krkem.

Damiana

něco jiného

Nenávidím vnitřnosti – mohou být upraveny na jaký chtějí způsob – i ten, který mám normálně ráda, ale jak je tam kus pajšlu, tak pryč s tím. Nejím tlusté maso – nejen pečené, ale ani od šunky nebo slaninu. Nemám ráda mastné nebo přečesnekované jí­dlo.

VampGirl

halušky

Ochutnala jsem je jen jednou a úplně mi to stačilo. :D Ale koprovku miluju. :)

quentos

jím vše

dudu

jím vše

50centes

koprovou

MILAN1961

koprovou

Heřman

něco jiného

Rýži

Angie99

něco jiného

Nemusim hlavně polívky. Nejhorší je podle mě dršťková, chlebová (ta je echt) a jakákoliv polívka s rybama. Blééé

Ondrej01

něco jiného

Ale co to tu je, máte v anketě ty nejlepší jídla :) Já osobně nemusím hrachovou kaši, čočku, bramborovou kaši z prášku a podobné věci „na ohřátí“.

zl@tk@

něco jiného

Dršťkovou polévku, škraloup na mlíku.

anonym

Dr.Axle,učili,ale jde o to,jestli naučili!

anonym

Barbakane, proč se napřed nenaučíš kloudně psát? Sám sis na sebe ušil bič, když po dršťkové chceš sám sebe bít (mlátit)! 🙂

anonym

To proto,aby jsi měl co kritizovat!

barnajka

Jako malí kluci… :D