Avatar uživatele
n_kodies

Jaké jídlo máte nejraději a proč?

Jaké je vaše oblíbené jídlo a proč? Nebo jaké naopak nesnášíte?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tw!st před 1605 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Já jím skoro všechno. Nejraději mám pikantní jídla, například pikantní čínské nudle. Celkově i Asijskou kuchyni. Ještě miluju Korejský Kimchi ramen. Jinak vyrůstal jsem na moravské dědině, a mám rád i maso ze zabíjačky, ale co mi nechutná je třeba prejt, nebo tzv. bouřka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Moje oblíbené jídlo je smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou. Ze svátečních jídel to je kuřecí řízek s bramborovou kaší a tatarskou omáčkou. S dezertů to je jahodový dort.

vysvětlivka: sváteční jídlo je jídlo, které se jí o svátcích nebo vyjímečně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Já mám nejraději: maso, brambory, zelí, chleba, pečivo, různou zeleninu, těstoviny, rýži, (knedlíky kromě ovocných jakékoliv), omáčky, saláty zeleninové i majonézové, vejce, sýry, mléko (ale poctivé), čokoládu, no prostě vše až na následující výjimky… Společný důvod, proč to všechno mám rád, je ten, že to NENÍ KRUPIČNÁ KAŠE, tu nenávidím – jako dítě jsem ji několikrát po sobě zvrátil a od té doby se mi dělá nevolno, jen ji ucítím ve vzduchu. Taky nemám rád plody moře (nesnáším ten mořský zápach) a dále nejím olivy, ačkoliv olivový olej mám hodně rád. Nejím syrové maso (tatarák na straně jedné a sashimi na straně další) – zejména kvůli hrozbě cizopasníků, ale sashimi mě ani neláká, viz plody moře. No a taky nejím fastfood, to je opravdu zadarmo drahá sračka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rentier00

Nejraději mám svíčkovou a proč?Protože mi chutná!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Dobré.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahojky, no my jsme dlouho hledali, protože v supermarketech je moc nemají a když, tak to není čerstvé. Tak jsme si začali objednávat na http://www.zdra­vepapani.cz a spokojenost veliká. Vždy dovezli čerstvé ryby a navíc i v o něco větší gramáži, než jsme si koupili. Navíc je to s dovozem, takže paráda, bez starostí.

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Super, díky za info. Jak dlouho dopředu je třeba objednat?

před 1459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Nazdárek, holky měla bych dotaz… Kde kupujete čerstvé mořské ryby?

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rentier00

Nejraději mám svíčkovou a proč?Protože mi chutná!

před 1605 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek