n_kodies

Jaké jídlo máte nejraději a proč?

Jaké je vaše oblíbené jídlo a proč? Nebo jaké naopak nesnášíte?

Odpovědi
Tw!st

Já jím skoro všechno. Nejraději mám pikantní jídla, například pikantní čínské nudle. Celkově i Asijskou kuchyni. Ještě miluju Korejský Kimchi ramen. Jinak vyrůstal jsem na moravské dědině, a mám rád i maso ze zabíjačky, ale co mi nechutná je třeba prejt, nebo tzv. bouřka.

Rokio

Moje oblíbené jídlo je smažený sýr s hranolkami a tatarskou omáčkou. Ze svátečních jídel to je kuřecí řízek s bramborovou kaší a tatarskou omáčkou. S dezertů to je jahodový dort.

vysvětlivka: sváteční jídlo je jídlo, které se jí o svátcích nebo vyjímečně

cochee

Já mám nejraději: maso, brambory, zelí, chleba, pečivo, různou zeleninu, těstoviny, rýži, (knedlíky kromě ovocných jakékoliv), omáčky, saláty zeleninové i majonézové, vejce, sýry, mléko (ale poctivé), čokoládu, no prostě vše až na následující výjimky… Společný důvod, proč to všechno mám rád, je ten, že to NENÍ KRUPIČNÁ KAŠE, tu nenávidím – jako dítě jsem ji několikrát po sobě zvrátil a od té doby se mi dělá nevolno, jen ji ucítím ve vzduchu. Taky nemám rád plody moře (nesnáším ten mořský zápach) a dále nejím olivy, ačkoliv olivový olej mám hodně rád. Nejím syrové maso (tatarák na straně jedné a sashimi na straně další) – zejména kvůli hrozbě cizopasníků, ale sashimi mě ani neláká, viz plody moře. No a taky nejím fastfood, to je opravdu zadarmo drahá sračka.

rentier00

Nejraději mám svíčkovou a proč?Protože mi chutná!

quentos

Dobré.

Sonka Pop

Ahojky, no my jsme dlouho hledali, protože v supermarketech je moc nemají a když, tak to není čerstvé. Tak jsme si začali objednávat na http://www.zdra­vepapani.cz a spokojenost veliká. Vždy dovezli čerstvé ryby a navíc i v o něco větší gramáži, než jsme si koupili. Navíc je to s dovozem, takže paráda, bez starostí.

SuzanKa

Super, díky za info. Jak dlouho dopředu je třeba objednat?

XenieRo

Nazdárek, holky měla bych dotaz… Kde kupujete čerstvé mořské ryby?

rentier00

Nejraději mám svíčkovou a proč?Protože mi chutná!