whytsno

Jaké je rozdělení státních zřízení?

1.Jaké je rozdělení státních zřízení?
2.Co je to federativní stát?
3.Jak se nazývá funkce představitele USA?
4.Co je průplav a co průliv?
5.Co je vyspělá a rozvojová země?
*děkuji

Doplňuji:

doplním: ja chodím do 5.třídy a tjhle otazky nejsou moje akorát potrebuje to kamos!!
ale díky MOC :D

Nejlepší odpověď
led

Myslím, že učebnica Zemepis 7 je napísaná v českom jazyku. Materský – český jazyk určite ovládaš. Okrem učebnice si skús aj prečítať noviny, na predných hlavných stranách najdeš odpovede. V televízii tak isto, skús si pozrieť televízne zprávy.
Výsledky skús doplniť do otázky, potom ti môžeme pomôcť.

Další odpovědi
hanulka11

asi si z nás děláš legraci -my za tebe úkol dělat nebudeme
zkus to sem napsat co jsi vytvořil/a/ a my ti to zkontrolujeme

venkovan

Jak je teoreticky najdeš třeba na webu státní správy www-portal.gov.cz.
Ale jak ho prakticky dělí veřejnost nemohu s ohledem na Tvůj věk napsat.