Lukasy

Jake je řešeni teto hádanky?

Musite zjistit někde na opuštěném mistě,kde je východ pomoci provázku, kapesniku, mince, tužky
Doplňuji:
Nejspíš to bude pravdiva opověď, a navic vtipna takže i kdyby to tak nebylo, tak mi to tak stači protože ten vychod tak najdu.

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud vidíš slunce (velká žlutá koule), tak budeš postupovat následovně. Minci si strčíš do ucha aby ti nepřekážela. Vezmeš tužku, přivážeš k ní provázek, zabodneš ji do země, provázek natáhneš ve směru stínu a na konci uděláš křížek. To samý zvopákneš třeba za čtvrt hoďky, natáhneš podle stínu a uděláš další křížek. Pak ty dva křížky spojíš přímkou a východ najdeš směrem od prvního křížku k druhýmu křížku. Kapesníkem si potom vytřeš podpaždí, který se ti z tý dřiny jistě zpotilo. Pokud se nacházíš na poušti, tak ho můžeš následně vyždímat a tekutinu vypít. Myslím že ani bear grylls by to nevyřešil lépe…
Doplňuji:
Nevim jestli je to dobře, každopádně takhle nějak já si to představuju > http://img.pic­tureup.cz/29082012­/9638840f8aa4ffa1038e63­213bfe18369fd73834­.jpg

(ale tužka se může zlomit, proto je dobrý mít sebou na poušti kikinu)

anonym

Lukasi, taky je to odpověď jediná. Kdyby to bylo v cizím městě a nesvítilo slunce, tak se prostě zeptej. Jinak – bolak nezklamal. Je opravdu číslo. Jeho smysl pro humor mu můžeme všichni jenom tiše závidět.