vivatisCZ

Jaké je nejmodernější město v České republice?

Zdravím, zajímá mně jaké je nejmodernější město v Česku.
Samozřejmě kromě Prahy. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Je třeba nejdříve definovat, co je ti nejmodernější. U takto položené otázky nelze najít plnohodnotnou odpověď. Nejmladším městem, nejpozději zbudovaným je v republice Havířov

Další odpovědi
anonym

Osobně si myslím,že Plzeň,která
se stane oficiální Evropským hlavním městem kultury pro rok 2015 již za pár týdnů.
Doplňuji:
Opravuji odpověď,Plzeň se stala evropským městem kultury již dnes.

anonym

Chánov! Stoprocentně Chánov.

zjentek

a počítá se i to, kde jsou starožitný nemovitosti?

Kelt

Co je moderní město? Podle čeho to můžeme posuzovat? Podle kvality vozovky, MHD, internetových kaváren, hospod, infrastruktury, dle počtu bezdomovců, pracovních příležitostí, škol, úrovně obyvytelstva – gramotnosti? Třeba někde jsou uvedeny takové údaje – třeba počet mobilů. Nebo znamená moderní – není starých věcí, budov, památek?

střevo

Plzeň? Neeee

Je to Ostrava
Doplňuji:
na Plzeň se bohužel několik desetiletí sralo, a má dokonce vo 10000 lidí míň, než před 50 lety, ale Ostrava už předčila Brno

anonym

OLOMOUC je krásná,mají tam i digitální info na zastávkách DPMO.
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=zas­t%C3%A1vky+DPMO+o­lomouc+foto&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=G4yl­VIj6JI_Var6lge­gE&ved=0CCEQsAQ&biw=1024­&bih=643#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=sljB7A8u­w2C--M%253A%3B5JjF­6LrQUXvL2M%3Bhttp%­253A%252F%252Fg­.denik.cz%252F1%25­2Fb5%252Fftg_ga­lerie_olomouc_in­teligentni_zas­tavka_galerie-980.jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fwww­.denik.cz%252Fga­lerie%252Fregi­ony_ctvrtek_1­10310.html%253Fmm­%253D1984080%3B980%3B735

jáára

Liberec.
nežiji tam, ale myslím si to.
je to město kde bych chtěl žít.
jsem v HK a to je tragédie. prý salón republiky. ani ho…

ivosek2

Mladá Boleslav…
Doplňuji:
Škoda auto… moderní obchodní centra, super školy (střední,základní), MHD na to že je to celkem malé město tak zastávky jsou skoro všude, až na hlavní nádraží je to dost moderní město ;)