nevimjakejme

Jaké je ideální auto pro studenta?

Auto sem nikdy neměl. Nechci aby stálo víc jak 100 000. Hledám něco, za co bych se nemusel stydět, a nemusel to každou chvíli vozit to opravny. Stačí říct jen typ. Po bazarech se podívat umím, ale potřebuji vědět, co hledám. Díky

Edit: Značka mi moc nepomůže. Ovci, fabku? Byl bych rád za konkrétnější odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

V tvoji situaci bych voli nějakou Škodovku

Další odpovědi
Elk

Nevím, co studuješ, ale auto pro studenta do 100 litrů.. jsi fakt dobrý student. Já jsem koupil Fiata Mareu za 19 a za 4 roky jsem do toho investoval na opravách cca 6000.Jestli tak dobře studuješ, tak bych doporučil nějaký ojetý Masserati na splátky. To by šlo, ne?
.

Jiří Bohumil

Asi nejspíš tu Fabii. Jsou poměrně spolehlivé a do těch 100 tisíc se dají sehnat v celkově slušném stavu. A určitě benzín, případně s přestavbou na PB.
I případné ND a servis, v případě nutnosti, jsou asi nejlevnější.
Ovšem, pokud se tedy za ni nebudeš stydět a nechceš mít auto jako „kočkolapa“.:-)))
A vem si s sebou někoho, kdo se opravdu vyzná !
To že se umíš „podívat“ není rozhodující.
Je jej nutno pořádně prohlídnout, projet a poslechnout si ho !!!
Nadšení kupujícího dokáží v bazarech velmi snadno zneužít a „oblbnout“ jej.

Tajemný host

Vybíral jsem různá auta.Měl jsem Audio A6,Citroen Jumper,Golf 3 i4,Vento a pak jsem zkusil Fabii.Stála v mínus 16 stupních Celsia,asi 3 měsíce.Naskočila okamžitě a manévry na nerovných silnicích,zvládla brilantně.Když přehlednu tvrdší podvozek,je to nejlepší auto,se kterým jsem jezdil.Obsah 1.2 a výkon vyšší,než Golf.Tedy 74 kW.Náhradní díly,manuály,spot­řeba,…samé pozitivní výsledky.

xxx3

já bych pro studenta volil tohle ;)
https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/2/29/Ka­rosa_B_941.jpg/1200px-Karosa_B_941.jpg

aliendrone

  1. Auto je jen jedno – Rolls-Royce. Ostatní jsou přibližovadla. ;) :D :D
  2. Pokud nemáš na auto (jako většina z nás), tak ber tohle: https://auto.ba­zos.cz/inzerat/84628747­/Mercedes-Benz-SLK-20i-NOVA-STK-EL-STRECHA.php

Kepler

Co se týká spolehlivosti, pak nejlepší pověst má Toyota, takže bych sáhl po modelu Aygo nebo Auris, benzín.