Pokročilý

Jaké hlavní body bych měla vědět o Napoleonovi?

Četla jsem si něco i na wikipedii, jenže wikipedie všechno říká tak odborně a někdy i nepochopitelně navíc číst něco z wiki je strašnšně nudný.
Vím že vy mi to můžete říct mnohem líp.
Prosím...řekněte mi něco hlavního o Napoleonovi. Třeba kolik bitev prožil, koik bitev z toho vyhrál atd. Co berete jako nejlepší a nejzajimavější zážitek z jeho bitev, nebo životopisu ...? Atd.
Řekněte mi prosím o něm něco stručnýho a hlavního ;))))))
Doplňuji:
Ok mažu to slovo sručný :D Prostě mi řekntěte prosím něco co toho zaberem víc místa než jen tři slova :D

Odpovědi:

Zlatý

Něco stručnýho - byl prcek.

Zlatý

Chceš DÚ zadarmiko???
:-DDD
OK...
Napoleon byl fenoménem své doby. - je to více, než tři slova? - je... A víš z toho stejné PéeRdé jako předtím...
:-O
Nastuduj si to - Napoleon si zaslouží více, než opsat nějakou krawinu.
A pokud si myslíš, že ne - nezasloužíš si lepší odpověď, než - :-P

Umřel na syfilis.
Doplňuji:
http://cs.wikipedia.org/…

Bronzový

Určitě o Napoleonovi existuje nějaká zpráva v encyklopedii, a viděl jsem i jeho životopis. Hlavní údaje - kdy se narodil a kde, jaká byla jeho kariéra. Něco o rodičích, jeho původu. Jeho vojenská kariéra, postup. Bitvy, něco z historie, období jeho života. Bastila, velká francouzská revoluce, bitva u Slavkova, u Lipska, Waterloo a pod.
Snaž se zjistit podstatné a pravdivé věci o něm. V některých románech se o Napoleonovi píše, ale není to objektivní.

Stříbrný

Jeho oblíbeným jídlem byly na plátky nakrájené smažené brambory s vejci a cibulí.

Za nejzajímavější aspekt jeho osobnosti považuji jeho válku proti Rusku - totiž ►kdo byl vítězem.◄
On tam šel s 950 000 vojáků, a domů přišel s 25 000. Nemysli si ale, že prohrál...
O Rusko mu totiž vůbec nešlo. Chtěl jen pokořit cara, který za jeho zády tajně paktoval s Pruskem. Ten musel chudák vypálit vlastní Moskvu jako "bláznivý Nero", kromě Kremlu:DDDDDDD
Korunu tomu Napoleon ale nasadil tím, že v Kremlu strávil v luxusu několik měsíců, a když už ho to omrzelo, tak sebral všechny cennosti, a odešel :DDDDDDD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.