Jaké granule doporučíte pro rasu Čau Čau? Mate nějaké oblíbené? Pes má 4 roky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Typ krmiva ať už ve formě granulí nebo připravované vařené či syrové stravy (BARF) je záležitost aktuální kondice, ustájení a nároků na fyzické zatížení psa, ale také podle časových a finančních možností majitele a chuti psa. Ne zcela zanedbatelná je i dostupnost zvoleného krmiva.
Nelze vám tady šmahem poradit jeden typ granulí, se kterými zrovná já nebo nějaký kolega má znamenité zkušenosti. Co pes, to jiné nároky a chutě, tak jako u lidí.

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě doporučuji se vyhnout takovým těm krmivům z reklamy - třeba Pedigree, apod. a dál takovým těm opravdu levným granulím. Ideální by bylo to třeba prodiskutovat s veterinářem nebo s někým, kdo opravdu psům rozumí (možná že se tu někdo na poradně najde a určitě Vám rád něco doporučí).

Já osobně nedám dopustit na značku Brit - je to kvalitní české krmivo, vím, že nám ho doporučil veterinář i paní co nám pejska trimuje, takže si myslím, že tím nic nezkazíte. Našemu psovi (foxteriér) chutná i samotné.

Zlatý

Je třeba přihlédnout k tomu ,čím se živil do nynějška ..... a ne co chutná druhému

Diskuze k otázce

rostavalek

Kupujete někdo krmiva na eshopech? Našel jsem např. eshop http://www.granule.cz , který vypada zajimavě. Má někdo z nakupy krmiv na internetových obchodech zkušenosti?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.