fg

Jaké fotografie máte raději?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Digitální

Většina odpovídajících se nechala zmást nepřesností otázky a pletou si druh s formou.
Klasická fotografie je exponovaná na film a je téměř vždy i v papírové podobě, digitální na čip a převážně si je prohlížíme na monitoru, display apod., což samozřejmě nebrání jejich vytištění (a navíc umožňuje před tím mnohé úpravy, což u klasiky nelze).
Pokud by formulace variant zněla 1)digitální na fotopapíru a 2)klasická na fotopapíru, asi by odpovědi vyzněly značně odlišně.
Takto reagoval adekvátně jediný baghira.

Další odpovědi
baghira

Digitální

Digitální vytištěné na fotopapíru :))

Ella

Klasické na fotopapíru

je úžasné, jak se vrací vzpomínky, když vytáhnu fotoalbum, kde ještě jsou i černobílé fotky a pak vidím ušmudlané místa popsané růžovou propiskou, jak jsme se snažila je vybarvit =D
Ale zas na digitálních je dobré to, že při focení si fotku můžu rovnou zkontrolovat a nečekat na vyvolání filmu, kde nebude půl snímků… navíc se dají vytisknout na fotopapír, některé oblíbené tak mám =)

Jikra

Digitální

mosoj

Digitální

Oboje. Nerozlišuji jak fotografie vznikla ale co je na ní a jaký k ní mám vztah.

Jinak souhlas s DrAxl.

qwert7

Digitální

casey

Klasické na fotopapíru

Pravda je takova, ze od doby co jsou digitalni fotaky, maji vsichni fotky v pc a kazdej kdo je chce videt ma smulu, nebo musi koukat nekde na televizi, monitor ci ntb, me nevyjimaje. Ja radsi koukam na fotky na papiru.

filva

Digitální

slad08

Klasické na fotopapíru

Když je člověk po nějakém čase vytáhne, tak se někdy docela zasměje, ale počítač musíte tahat všude s sebou kvůl pár obrázkům.

Deli

Klasické na fotopapíru

Janča169

Digitální

Kubas11

Digitální