Dados

Jaké doporučujete HTC

Zdravím, jaké byste doporučili HTC s níže uvedených a proč. Předem děkuji za odpověď.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
adik97

One SV

pl4toon

One SV

jáára

One SV

Bedy

One SV

Podle mého názoru bude lepší volba One SV, protože má víc paměti RAM a výkonnější procesor. I baterie má vyšší kapacitu.

Osobně bych tedy si z HTC vybral model Windows Phone 8S nebo lepší Windows Phone 8S. Výhodou zde je, že mají jiný operační systém, a to právě ten Windows Phone, který je rychlejší, svižnější a myslím si i přehlednější, než ten Android, který je v těch dvou modelech v otázce.
Je to jen věc názoru, to jsem tuhle četl, že uživatelé Windows Phonu jsou obecně spokojenější se svým mobilem, než uživatelé Androidu… 🙂

Jinak HTC je solidní značka, mohu doporučit.