Mravenec

Jaké cukrovinky pojídáte nejraději?

Mně docela chutná Metro, ale když si dám jedno dvě, mám dost! 😁

Quentos : Na čokoládě si taky pochutnám, ale nesmí být silně hořká. 😁
Barbakan : „Slávije“ jsem také miloval, ale bál jsem se si je kupovat blízko Sparty. 😁

A nakonec Fidorku, tu jsem měl asi před měsícem, to je taková čajová pochoutka. 🙂

Nejlepší odpověď
ivzez

Hořkou číkoládu.

Další odpovědi
quentos

extrahořkou čokoládu (60% a víc) a s ní související pařížský dort… jinak prakticky cokoliv z kvalitní čokolády

Luxx

gumové medvídky

klumprt

Já jsem na Fidorky. Když jsou v akci a jdu okolo regálu s nimi, neodolám. Nikdy. 🙂

anonym

Ač nejsem slávista, mám rád bonbóny Slavia!

iceT

Oplatek Mila, Anita, Margotka.

Mortin

Též miluju Metra, teď měli někde akci. Tak to pojídám skoro pořád :D Jinak mám rád Milu.

RyuzakiKate

Co to je to Metro? :)
Miluju JoJo želé :) 60%+ čokolády třeba s karamelem, oříšky… Cookies s kousky čokolády, co maj v Lidlu^^ ovocný zákusky, Bounty, Margot, Toblerone, různý oplatky s náplní… ale to všecko né nijak často ;)

Emefej

Hořkou čokoládu a bonboniery typu višně v čokoládě.

da ny

Hořkou čokoládu a medvídky také můžu ;)

Přidám ještě Rumové pralinky (z ledničky jsou fajn) a Lentilky.
V akci si zakoupím Lázeňské oříškové oplatky Kolonáda. Jsou nejvíce chuťově podobné těm původním karlovarským (roky pečených už jen v Mariánských Lázních).
Ještě chodívám občas pro pendreky ;)