Zlatý

Jaké bylo vysvědčení a čím potěšíte Vaše děti, potěšily-li oni vysvědčením Vás?

U nás se čekají samé jedničky a na naši třeťačku doma čeká moderní cestovní taška naplněná parádou na sebe :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to vysvědčení moc neřeším, o tom jak se učí mám přehled celý rok. Podstatné je, že syn se dostal na školu na kterou chtěl a starší dcera postoupila do dalšího ročního(snad už posledního, pokud si nebude chtít dělat nástavbu), takže ano, jsem spokojená.

Další odpovědi:

Ja uz mam syny trochu " prestarle " na vysvedceni ... , ale potesili temer vzdy . Dostavali vzdy sladkosti , ktere jsem jin nakonec stejne sezr.. ja. :-)
Zato ja jsem rodice nepotesila asi nikdy. :-) Ale strach o me nemeli. Rikali , ze ja se o sebe s tou vyridilkou vzdycky postaram. A meli pravdu. :-)
Blahopreji ale k samym 1. ! -iv-

Zlatý

Byly samé jedničky (3. třída) a synek si potěšení vybral už včera (zmrzlinový pohár a hračka podle vlastního výběru do 150 Kč).

Bronzový

Vysvědčení už nedostávám a děti nemám. Na základce jsem rodiče těšila celých 9 let, díky bohu je nikdy nenapadlo mi dát sladkosti nebo podobnou kravinu, vždycky jsme vyrazili někam na výlet a pořádně si to užili a máme plno vzpomínek. Na SŠ už to bylo horší, vybrala jsem, si těžký obor a ještě nejnáročnější školu v republice, takže tam už se objevovali i 3 ... párkrát i 4... :D Díky bohu to naši nehrotili - pokud bych neměla reparát nebo nepropadla, není problém. Díky bohu to se mi nikdy nestalo... :)))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.