Avatar uživatele
anonymmm

Jaké bylo vaše první cigárko?

(při jaké příležitosti a co vás vedlo k tomu to zkusit)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
M.

Žádné :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

podobně jako u M. žádné, ještě jsem to nezkoušel a ani takové tužby nemám. Mám jiné drogy ;{)> (muziku, scrabble, knížky…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Monyszek

Žádné. Ani jsem to nezkoušela a neplánuju to:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já si peněz vážím, tzn. že jsem nekouřil, nekouřím, a ani kouřit nebudu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

První značka cigaret byla Litoral a chtěl jsem zamachrovat před kámoši. Dodnes toho lituji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Uzasne zvracel jsem cele odpoledne …takze to bylo na dlouhe roky me prvi a posledni …zacal jsem kourit az na vojne a po 10 letech toho nechal …tedy nechal to neni to spravne slovo …obcas si dam cigarko ke kave ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Lípa s filtrem, brácha mne donutil abych to doma neřekla. Akorát že on nekouří a já jo ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Jako M., Moniszek nebo quentos jsem to nikdy nezkoušela a ani to nemám v plánu, strašně to smrdí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Tajné.Vedla mě k tomu zvědavost.Bohužel mi to zůstalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

Ve třinácti letech /před 27. lety/ v lese mentolky s kamarádkou, která mě to učila. Kouření mi nezachutnalo, jí ano a má rakovinu plic ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magda_Dockal

Od Kamarádů. Že by chutnalo? To ne.
Ale cítila jsem se teda parádně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Já nejdřív kouřil jen marjánu, cigarety jsem odmítal. Ale občas, když nebyl materiál, jsem si dal cigáro. Lehký pocit uvolnění a nadnášení si pamatuji dodnes. Pak jsem přestal kouřit marjánu, ale v cigárech jsem pokračoval pak asi deset let. Dvakrát jsem přestával, ale vždycky jsem se k tomu vrátil. Teď přestávám potřetí a držím to skoro rok. Raději nezačínat vůbec, těžko se toho zbavuje. Je to tvrdá droga, ikdyž se to tak často nebere. A hrozně to leze do peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anette

Od kamaráda a byl to hnus,pak jsem měla ještě jednou na jiné akci,ale hned jsem ho zahodila..kouřit nehodlám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek