anonymmm

Jaké bylo vaše první cigárko?

(při jaké příležitosti a co vás vedlo k tomu to zkusit)

Nejlepší odpověď
M.

Žádné :)

Další odpovědi
quentos

podobně jako u M. žádné, ještě jsem to nezkoušel a ani takové tužby nemám. Mám jiné drogy ;{)> (muziku, scrabble, knížky…)

Monyszek

Žádné. Ani jsem to nezkoušela a neplánuju to:)

anonym

Já si peněz vážím, tzn. že jsem nekouřil, nekouřím, a ani kouřit nebudu!

anonym

První značka cigaret byla Litoral a chtěl jsem zamachrovat před kámoši. Dodnes toho lituji!

badisko

Uzasne zvracel jsem cele odpoledne …takze to bylo na dlouhe roky me prvi a posledni …zacal jsem kourit az na vojne a po 10 letech toho nechal …tedy nechal to neni to spravne slovo …obcas si dam cigarko ke kave ..

aramah

Lípa s filtrem, brácha mne donutil abych to doma neřekla. Akorát že on nekouří a já jo ☹

samicek333

Jako M., Moniszek nebo quentos jsem to nikdy nezkoušela a ani to nemám v plánu, strašně to smrdí :)

franku

Tajné.Vedla mě k tomu zvědavost.Bohužel mi to zůstalo.

cliwe

Ve třinácti letech /před 27. lety/ v lese mentolky s kamarádkou, která mě to učila. Kouření mi nezachutnalo, jí ano a má rakovinu plic ☹

Magda_Dockal

Od Kamarádů. Že by chutnalo? To ne.
Ale cítila jsem se teda parádně.

Nerevarin

Já nejdřív kouřil jen marjánu, cigarety jsem odmítal. Ale občas, když nebyl materiál, jsem si dal cigáro. Lehký pocit uvolnění a nadnášení si pamatuji dodnes. Pak jsem přestal kouřit marjánu, ale v cigárech jsem pokračoval pak asi deset let. Dvakrát jsem přestával, ale vždycky jsem se k tomu vrátil. Teď přestávám potřetí a držím to skoro rok. Raději nezačínat vůbec, těžko se toho zbavuje. Je to tvrdá droga, ikdyž se to tak často nebere. A hrozně to leze do peněz.

Anette

Od kamaráda a byl to hnus,pak jsem měla ještě jednou na jiné akci,ale hned jsem ho zahodila..kouřit nehodlám