Pokročilý

Jaké bylo vaše první cigárko?

(při jaké příležitosti a co vás vedlo k tomu to zkusit)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Žádné :)

Další odpovědi:

Zlatý

podobně jako u M. žádné, ještě jsem to nezkoušel a ani takové tužby nemám. Mám jiné drogy ;{)> (muziku, scrabble, knížky...)

Pokročilý

Žádné. Ani jsem to nezkoušela a neplánuju to:)

Bronzový

Já si peněz vážím, tzn. že jsem nekouřil, nekouřím, a ani kouřit nebudu!

První značka cigaret byla Litoral a chtěl jsem zamachrovat před kámoši. Dodnes toho lituji!

Zlatý

Uzasne zvracel jsem cele odpoledne ...takze to bylo na dlouhe roky me prvi a posledni ...zacal jsem kourit az na vojne a po 10 letech toho nechal ...tedy nechal to neni to spravne slovo ....obcas si dam cigarko ke kave ..

Zlatý

Lípa s filtrem, brácha mne donutil abych to doma neřekla. Akorát že on nekouří a já jo :-(

Bronzový

Jako M., Moniszek nebo quentos jsem to nikdy nezkoušela a ani to nemám v plánu, strašně to smrdí :)

Bronzový

Tajné.Vedla mě k tomu zvědavost.Bohužel mi to zůstalo.

Pokročilý

Ve třinácti letech /před 27. lety/ v lese mentolky s kamarádkou, která mě to učila. Kouření mi nezachutnalo, jí ano a má rakovinu plic :-(((

Od Kamarádů. Že by chutnalo? To ne.
Ale cítila jsem se teda parádně.

Bronzový

Já nejdřív kouřil jen marjánu, cigarety jsem odmítal. Ale občas, když nebyl materiál, jsem si dal cigáro. Lehký pocit uvolnění a nadnášení si pamatuji dodnes. Pak jsem přestal kouřit marjánu, ale v cigárech jsem pokračoval pak asi deset let. Dvakrát jsem přestával, ale vždycky jsem se k tomu vrátil. Teď přestávám potřetí a držím to skoro rok. Raději nezačínat vůbec, těžko se toho zbavuje. Je to tvrdá droga, ikdyž se to tak často nebere. A hrozně to leze do peněz.

Pokročilý

Od kamaráda a byl to hnus,pak jsem měla ještě jednou na jiné akci,ale hned jsem ho zahodila..kouřit nehodlám

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.