Jaké bylinky či roslinky máte letos už vyseté popř.vysázené?

Tím myslím papriky,rajský,o­kurky,bylinky do domu atp,
Máte už muškáty venku?
Daří se?
Díky za příspěvky.

Nejlepší odpověď
anonym

Muškáty letos ne, budou petunie, pak už mám i všelijaký afrikány, pak měsíček, tulipány tam jsou pořád, papriky, rajčata a okurky mám už ve skleníku, šnitlik už mi vykvetl, ředkvičky i salát, jahůdky vypadaj už taky žeby z nich něco mohlo být, moc zeleniny letos ne, jsem po operaci, tak se šetřím, těch kytek mám víc, ale co já vim, jak se všechny jmenují? 🙂 Přítel mi slíbil, že mi s tím pomůže, ale on by to všechno vyplenil, že by zbyla jen holá hlína, tak to ne 😁
Doplňuji:
Jo vlastně ty bylinky, mám tam mátu, za chvíli se poklube dobromysl, majoránka a taky bude bazalka