Avatar uživatele
huxa

Jaké bydlení se nabízí při maximálním možném plátky hypotéky 5000Kč? Podmínkou je vlastní bydlení.

Doplňuji:
Vlastní bydlení-nikoliv podnájem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 0 před 3726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ta otázka je poněkud nesmyslná – neuvádíš kde a kolik máš vlastních zdrojů (tedy kolik máš našetřeno).
Takže – při měsíční splátce do 5.000,– a délce splácení 30 let ti vychází maximální vypůjčitelná částka někde okolo 1,1 mio Kč – přidej úspory a poohlédni se po nemovitostech v daném místě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nepočítal jsem nic, ale z těch čísel od mowly mně běhá mráz po zádech. Řekl bych že přímo bjehá !

Já jsem postavil rodinný domek v roce 1982 ještě za cca necelých 200 000 Kč,
Z toho jsem dostal nenávratnou dotaci ( tehdy jako půjčku) 36 000 Kč a od Spořitelny jsem si půjčil na 24 let 120 000 Kč. Splácel jsem 500 Kč_měsíc.
Tehdy se to ale opravdu stavělo svépomocí vedle zaměstnání v nepřetržitém a směnném provozu. Po noční dvanáctce přímo na stavbu !!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

To je málo informací. Podstatné je kolik máš našetřeno, jaké máš pravidelné příjmy, kolik je ti let, zda jsi OSVČ nebo zaměstnanec a spousta dalších věcí.
Každopádně na byt v Praze nedosáhneš. Hypotéku na 3 miliony by si platil 100let. Pokud ti je do 3é let, tak se poohlédni po něčem kolem milionu. To nad ním si budeš muset našetřit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek