VIKTORIÁ

Jaké by jste si vybrali téma?

Jakekoliv tema, o kterém by jste, ale museli mluvit anglicky. Něco o čem se dá jednoduše mluvit. Moc děkuju)!

Nejlepší odpověď
hanulka11

O své rodině,bydlišti , o přírodě , své zemi.....o přá­telství – prostě o životě

Další odpovědi
Damiana

Já zásadně o společenském tanci. Baví mě tak, že bych byla schopna „unavovat“ snad i vietnamsky:-D

Ája13

Nejlepší je rodina nebo prázdniny. Naše učitelka říká, že nejlepší je rodina o té prý můžeme povídat všechno možné a zároveň slovíčka jsou lehká. =)