n_kodies

Jaké auto je nejlepší pro začátečníky?

Přemýšlím jaké auto si koupit až udělám řidičák. Jsem začátečník a hlavně aby bylo levnější… Poraďte

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jako ideální se mi jeví v dnešní době Felicie. Pro babu s posilovačem řízení. Směšně malá investice, ceny nových dílů taktéž, dá to dohromady kdekdo i bez autoservisu a to nemluvím o mracích slušných NDček na vrakáčích doslova za pusinku… :)

Další odpovědi
Schluker

Z meho pohledu takove, ktere ma minimum asistencnich systemu, je levne na udrzbu a opravy a je pokud mozno bezpecne. Nabizi se treba fabie prvni generace, ale vyber je obrovsky..

Kepler

Nejlépe malé městské auto s nevelkým výkonem. Šla by i zachovalá felda.

Arne1

Nějaké normální, levné auto. Rozhodně ne třílitrový bavorák starý dvacet let.

Kelt

Nejlevnější bude, když si dokoupíš další jízdy v autoškole. Budeš platit pouze za výuku, kdy budeš jezdit, vozit učitele. Můžeš se s ním domluvit, aby ti do toho nekecal, a pak to třeba zhodnotil. Ušetříš na pojistném, benzínu atd a pak se rozhodneš, zda si něco koupíš.

Dochy

levnější, lehčí, s nižším výkonem a pokud možno bez asistencí… Aby ses naučil některé zdravé návyky a nespoléhal blbě na to že to stihneš, nebo že Tě to auto z toho vytáhne…