Marieska2000

Jaká/která známá osobnost v ČR nebo v zahraničí je flegmatik?

flegmatici !!!

Nejlepší odpověď
eleonnore

Na to se těžko odpovídá, mnoho slavných se stylizuje do určitého typu, jimiž v osobních životech nejsou. Dokonce i my se před „venkovními“ lidmi chováme jinak, než před blízkými :)

Nejspíš to ale bude spousta herců komediálního ražení, někdo typu Will Smith nebo Jim Carrey (určitě mají hodně i ze sangviniků, ale málokdo z nás je jen jedním typem). Mimo moje odhady jsem vygooglila, že slavnými flegmatiky jsou třeba Bill Gates, Albert Einstein, Scarlett Johansson, Steven Segal, Drew Barrymore nebo Keanu Reeves – překvapivé zjištění!

Další odpovědi
Pentomino

Karel Schwanzenberk. Jo, ten co byl málem präsident.

JájsemRaibek

Nevím a je mi to jedno :D