Johnnymcs

Jaká témata (pohádky,hry…) jsou teď populární u kluků 6–10 let (sháním téma tábora, které pro ně bude aktuální)

Odpovědi
Mravenec

Co vím tak teď děcka paří na mobilech ten Fortnite.

Pepa25

Populární hry se dost rychle mění, to je trochu ošemetné. Kluky dlouhodobě zajímají témata (vhodná na tábor) jako Harry Potter nebo vesmír …

Dochy

U nás minecraft a pokémoni ☹

Kelt

Není důležité co, ale jak jim to podáš, vysvětlíš. Musíš je prostě zaujmout, nadchnout.

Darcy

určite Harry Potter, zabav je tím, že jim dáš kreslit jejich nejoblíbenější tému z HP, a pak treba můžou hlasovat která je jejich nejoblíbenější část, rozdělíš je do skupin a každá skupina pak treba namaluje, nebo vytvorí časť príbehu kterou si napred vylosují a pak si uděláty spolu galerii prác a tedy i tekonstrukci příběhu.
Na téma HP můžeš mít prakticky všechny zadání, divadlo, kreslení, učení, masky a karneval, sporty, proste je to univerzální.
Taky můžou každý vymyslet svého vlastního ochránce nebo zvířátko a popíšou Ti proč si to a to zvolili. .. Dá se tam vsechno. A nebudeš mít ani problém sehnat třeba ceny do tombol, odmeny, výzdobu a pod. protože trh je toho plný.. Jen nevím když zadelíš děcka na 4 fakulty (4 skupiny) tak budou asi vřesky kdo ne/bude ve Zmijozelu / Slizoline 😂

Johnnymcs

Nevím jestli malí kluci znají HP natolik. Každopádně téma to není špatné, jen zkouším hledat něco aktuálního např. Loni měli ninjago, které prý znají všichni a zároveň se tam nedrží pevně příběhu což může být také ideální. Příběh potkávají tak ze vedoucí hrají jednotlive postavy a tema je napojene do her a pak treba i vypravy. HP může být fajn, ale nemyslím si že je pro nás vhodný