Kelt

Jaká světová místa přirovnáváme k člověku?

Tak se říká Amazonský prales – plíce světa. Nevím, zda existuje mozek světa, oko světa, srdce světa a snad i pr-el světa. Dovede to někdo zkonkretizovat, případně přidat další? Děkuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak prdel světa leží mezi Ostravou a Opavou, to je jasný. Mozek světa bude zřejmě Washington, D.C. Oko světa, to bude www. Naopak duše světa, ta kvůli www nenávratně zanikla, v některých částech světa ze stejného důvodu teprve zaniká. Děkuju.

Další odpovědi
Rokio

P*del světa je místo, kde dávají lišky dobrou noc.

Savier

Česko – P*del světa 😁

da ny

Ta naše ČRdel je, ale přece srdcem Evropy. :)

Zjentečku, přece Tachov, Planá, to je „prdel zakopaná“.
S definicí mozku nelze nesouhlasit 😉