replicator

Jaká/která sůl Vám nejvíce chutná?

Edit: Já používám ajurvédskou :).

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Himalájská 👍

Další odpovědi
Drap

Ta co solí

quentos

Takz ajurvédská (himálajská černá). Ani jí netřeba tolik.

Hufnágl

Kuchyňská 20 g/kg masa

Kepler

Ta, co je ve vodce Stalinovy slzy.

elkon

Alpská.

Schluker

Surova nerafinovana morska sul primo ze salin.

Dochy

Já používám kuchyňskou. Ale popravdě, zkusil jsem ji napřímo a teda pokud se to nedoladí škopkem vody, , kusem chleba, nebo nějakou flákotou masa, tak nic moc.

RyuzakiKate

On je v nich nějaký chuťový rozdíl? Jsou to snad rozdílně poskládané molekuly NaCl? Jedinej rozdíl by se dal poznat na černé soli, která má sirný nádech díky místě těžby, tudíž vhodná jako náhrada vaječné chuti. Ostatní soli jsou dle mého pouze útok na peněženky, obdobně jako třtinový cukr… Sůl je pořád sůl a nemělo by se to s ní přehánět. Vím, že na to ses neptal, ale nedalo mi to :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Bez jódu.

Hufnágl

Drap
I posypová solí.