Kepler

Jaká máte kritéria při udělování bodíků příspěvkům?

Osobně: otázka by měla být smysluplná, opravdu zajímavá a ne jen tapetovací.
Odpověď: Poděkuji takto každému za odpověď, i když s ní nesouhlasím, nebo je jen vtipná. Bod nedávám za nesmysly, když respondent neodpovídá na otázku nebo má nemístné komentáře. Bohužel, někdy ze svých zásad ujedu, to je fakt.

Nejlepší odpověď
Lgee

Mám jen jedno kriterium

  • nebýt zrovna líný kliknout na palec.

Další odpovědi
Kelt

Hodnotím ochotu odpovědět, názor odpovídajícího, zajímavý postřeh a něco mezi. Většinou hodnotím, i když odpověď nemusí být podle mých představ.

Drap

A tento dotaz patří do těch tapetovacích?

elkon

Hodnotím jen odpověď, která je pravdivá, nebo se s ní ztotožním. Nesmysly nemá cenu hodnotit. A že je jich tu dost a kupodivu dostávají i ohodnocení. Vysvětlení je jediné, ten kdo dá takové hodnocení buď nepřemýšlí, nebo je mu jedno co ohodnotí. Pak je ještě jedna možnost, že vůbec neví o co jde, ale prostě boduje „od boku“.

Hufnágl

Bylo tu několikrát psané, že body nejsou podstatné, ale rád je někomu dám, zvlášť, když jeho odpověď, nebo otázka je rozumná. Jsou tu ale i body, které se rozdávají jen tak, z kamaráčovství, to je, že já na bráchu (sestru), brácha (sestra) na mně. Ale to tu bylo již v prvopočátku.

anonym

Smysluplnost odpovědi.

Emefej

Hufnágl > jsi tady 3/4 roku a máš přehled o tom, co tu bylo od prvopočátku?

Kepler

Drap: já doufám, že ne. Prostě mě to zajímá.